Hej , tak się zastanawiam : Jest tak , iż wieksza ilość powtórzeń idzie na mase tak . Waże 63kg , mam 170cm , czyli ogólnie jestem szczupły . Jest w ogóle sens , abym robił wiecej powtórzeń na mase , czy lepiej przytyć tak do 70kg i wtedy tak ćwiczyć?
Z Góry Dzięki
Pozdrawiam :)
Z Góry Dzięki
Pozdrawiam :)
Krzysztof Piekarz