Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Mam pytanie zakupiłem pare kilo ovopolu i nie wiem w jakich dawkach i w jakich porach dnia mam to najlepiej spozywać.Czy mozna się tym ładować tak jak kreatyną ?? Z góry dzieki za odpowiedz
Your body does not like your idea being lean and big-unfortunately
Alternatywna Droga-2003
konsultant-mafii.suple.hardcor.pl
************************************************
mniej bledow, koniec z marnowaniem $-prywatna pomoc-prosze o maila
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
ale nie jedz na zapas przeciętnie organizm jest w stanie przyswoić 30 g białka w ciągu 3,5 godziny więc jedzenie na zaps nic nie daje bo organizm wywali :)
Nice to be important but More important to be Nice
Szacuny
249
Napisanych postów
41358
Wiek
54 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
126219
zalezy co masz na mysli mowiac przyswoic
bo jesli chodzi o trawienie to organim ma naprawde duze mozliwosci i na pewno nie ograniczja sie do 30 g / posilek
a istaniej terie ze jedeznie bialka na zapas ma rowniez sens, kwestia sprobowania i obserwacji efektow
chetnych po wiecej zapraszam do AD
Your body does not like your idea being lean and big-unfortunately
Alternatywna Droga-2003
konsultant-mafii.suple.hardcor.pl
************************************************
mniej bledow, koniec z marnowaniem $-prywatna pomoc-prosze o maila
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Polecam z mlekiem (próbowałem z wodą, ale dla mnie do bani). Jeżeli komuś nie pasuje smak, można dosypać troszke kakao (ale jest bardziej tuczące). Najlepiej :zatrząś" w słoiku lub shake'rze, odczekać parę minut i będzie ok.
Pozdr
reyou