Witam jestem osobą początkującą i mam kilka pytań. Nie mam żadnego stażu na siłowni . Kolega który trenuje polecił mi 5 dniowy split treningowy np. poniedziałek :
Klata
2x20 rozpiętki
4x8 skos góra
3x6 hantle
4x10 dół
3x12 przenoszenie hantla za głowę leżąc.
Mam 21 lat 95 kg wagi z czego większość to tłuszcz , 188 wzrostu ,oczywiście dieta , rano o 6 pół godzinny bieg , później śniadanie praca od 8-16 lub 8-18 fizyczna . Kupiłem po poleceniu kolegi białko , carbo oraz kreatynę . Moim założeniem jest jak na razie redukcja masy. W marcu miałem skręcone kolano i nie chce za zbytnio jeszcze go przeciążać ciężarami. Czy jest to dobre założenie na początek ? 5 dniowy trening ? Dostęp do siłowni 7 dni w tyg. Wytrzymałościowo nie ma problemu tylko kondycja jest straszna ;/ . Z góry dziękuje wszystkim za pomoc :).
Klata
2x20 rozpiętki
4x8 skos góra
3x6 hantle
4x10 dół
3x12 przenoszenie hantla za głowę leżąc.
Mam 21 lat 95 kg wagi z czego większość to tłuszcz , 188 wzrostu ,oczywiście dieta , rano o 6 pół godzinny bieg , później śniadanie praca od 8-16 lub 8-18 fizyczna . Kupiłem po poleceniu kolegi białko , carbo oraz kreatynę . Moim założeniem jest jak na razie redukcja masy. W marcu miałem skręcone kolano i nie chce za zbytnio jeszcze go przeciążać ciężarami. Czy jest to dobre założenie na początek ? 5 dniowy trening ? Dostęp do siłowni 7 dni w tyg. Wytrzymałościowo nie ma problemu tylko kondycja jest straszna ;/ . Z góry dziękuje wszystkim za pomoc :).
Krzysztof Piekarz