Witam jestem osobą któa zaczyna przygodę z siłownią i kieruje pytanie do osób zaawansowanych któe wiedzą co poradzić ,a więc tak :
-chciałym kupić sobie kreatyne xplode powder co o niej sądzicie
-czy brak jakiekolwiek diety spowoduje że po tej odżywce nie przybędzie mi siły,ani rzeżby? może mi ktoś wytlumaczyc
-prosiłbym o polecenie dobrego treningu dla amatora na siłę/rzeźbę nie na MASE!!!
-ew dodatkowe informacje jakie powinienem wiedzieć.
z Góry dziękuje
-chciałym kupić sobie kreatyne xplode powder co o niej sądzicie
-czy brak jakiekolwiek diety spowoduje że po tej odżywce nie przybędzie mi siły,ani rzeżby? może mi ktoś wytlumaczyc
-prosiłbym o polecenie dobrego treningu dla amatora na siłę/rzeźbę nie na MASE!!!
-ew dodatkowe informacje jakie powinienem wiedzieć.
z Góry dziękuje
Krzysztof Piekarz