SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie co do gotowania

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 150
Witam.
Nie mam za duzo czasu na codzienne gotowanie oprocz obiadu i czesto konczy sie tak, ze jem 3x dziennie... - czy w takim razie moge ugotowac sobie np. 1x w tygodniu duza ilosc jakiegos jedzenia i wsadzic do lodowki a potem jesc na zimno / odgrzewac? Jesli tak, to co to moze byc np.? Do glowy przychodzi mi ryz + warzywa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
z jakich powodów nie masz czasu, zalezy ile godzin w lodwoce ma byc ten posilek i jaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
IMO tydzień to za dużo. 2-3 dni ok, ale 7 dni to trochę dużo.
Powiem tak, mi po 5 dniach w lodówce ryż się popsuł, więc na cały tydzień nie ma co gotować.

W dziale "kuchnia sfd" masz pełno przepisów - ciasta, ciastka, tosty owsiano-białkowe, różne placki, tortille itd.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prośba o sprawdzenie planu treningowego rzeźba

Następny temat

Pomocy,niech mi ktos pomoze

WHEY premium