witam wszystkich!
chcialem was poprosic o ocene mojego planu treningowego:
pon - nogi / brzuch
wto - klatka / triceps
sro - przerwa
czw - plecy / biceps
pia - ramiona / brzuch
sob - przerwa
nie - przerwa
co o nim sadzicie? moze byc?
chcialem was poprosic o ocene mojego planu treningowego:
pon - nogi / brzuch
wto - klatka / triceps
sro - przerwa
czw - plecy / biceps
pia - ramiona / brzuch
sob - przerwa
nie - przerwa
co o nim sadzicie? moze byc?
Krzysztof Piekarz