SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

cspsp- masa+podciaganie=sukces

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
uginanie jednonóż - zrobisz na prasie do prostowania siedząc

lekki ból w okolicach dołu pleców - pewnie za słabo rozgrzałeś
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ale w żurawiu chodzi o wolne opuszczanie a odepchniecie no to wiadomo musi być
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1669
wiem, wiem tylko po wykrokach i przysiadach tak mnie dogniotlo, ze prawie nie bylo cczegos takiego jak wolne opuszczenie, tylko zderzanie sie z ziemia..

cos wspominales o tym wyciagu gornym w dniu pleców?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
po drążku pare seri takim samym chwytem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1669
tak jak gadałem wrzucam zdjecia, w tym tygoniu jak i w nastepnym po weekendowym czytaniu artukułów z forum zamierzam w 300% poswiecic uczeniu sie techniki. dzisiaj nie udało mi sie nakrecic zadnego filmu bo po wczorajszej sesji kazalo sie ze padł mi aparat..

zdjecia z 09.12.2012r








dzisiaj mi opieknie dieta pykła, wszystko ladnie i rybki i orzeszki i jajeczka i twarozek:)

ladnie poszla rampa w podciaganiu:) dobry dzien ogolnie, tylko jakos nie dopracowałem bicepsu i tricepsu zrobilem po dwa cwiczenia na kazdy i 3 serie na przemiennie:

uginanie stojac-bic
pompki szfedki-tric
unoszenie hantli(młotki)-bic
prostowanie na wyciagu-tric

jakos tak zupełnie nie czuje bulu w nich, ale moze to dobrze?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
spinaj na górze, wolno opuszczaj
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1669
tell me

jakie ma znaczenie ilosc wypitej wody a nabieranie masy?

wg mi nie wchodzi woda, teraz kiedy jest zimno przymuszam sie ale wiecej niz 1.5 litra nie moge.
Czy to prawda, ze woda moze prawie zupełnie wyhamowac przyrost masy?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
woda jest bardzo wazna w organizmie ja sam osobiscie pije malo ale staram sie duzo duzo dobrej wody, przylinkuje ci zaraz na pw do arta z innego forum, wiesz duze znaczenie to na jak jestes przed zawodami bb gdzie wode sie odstawia hehe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 61 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31
jesli chodzi o testy z chemii i fizyki to tutaj mnożna zdobyć rozwiązane http://www.strazak.pl/forum/index.php/topic,20869.0.html 
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW i dieta a przy okazji sylweta i porady :)

Następny temat

jestem chudy, mam zalany brzuch

electro
Polecane artykuły