Siema siema oto wielkimi krokami nadchodzi moja pierwsza redukcja cwicze 10 miesiacy przeskoczylem z 78 kg do 93kg.Wcześniej byly sztuki walki. Tutaj nachyla sie moja prośba doradzcie mi jaki mam stosowac trening , diete czy low carb czy jakas inna jak maja wygladać aeroby i kazda porada jest mile widzana :) Moja wymiary
Łapa : 43
Klatka : 125-130 nie wiem dokladnie
Udo : 63
Pas : 90 przyznam sie ze byłem zbyt leniwy i nie chciało mi sie robic brzucha
hehe ale nadrobie wszystko
Dodam jakies zdj . Nie śmiac sie z tła jednego zdjęcia
http://www.fotoszok.pl/show.php/1554618_sfd1.jpg.html Fotka sprzed 1.5 miecha
aktualne: http://www.fotoszok.pl/show.php/1554619_sfd2.jpg.html
http://www.fotoszok.pl/show.php/1554620_sfd3.jpg.html
http://www.fotoszok.pl/show.php/1554621_sfd4.jpg.html
Łapa : 43
Klatka : 125-130 nie wiem dokladnie
Udo : 63
Pas : 90 przyznam sie ze byłem zbyt leniwy i nie chciało mi sie robic brzucha

hehe ale nadrobie wszystko
Dodam jakies zdj . Nie śmiac sie z tła jednego zdjęcia
http://www.fotoszok.pl/show.php/1554618_sfd1.jpg.html Fotka sprzed 1.5 miecha
aktualne: http://www.fotoszok.pl/show.php/1554619_sfd2.jpg.html
http://www.fotoszok.pl/show.php/1554620_sfd3.jpg.html
http://www.fotoszok.pl/show.php/1554621_sfd4.jpg.html
Krzysztof Piekarz

