Szacuny
0
Napisanych postów
11
Wiek
31 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
53
witam chciałabym rozpocząć odchudzanie. Chcę zapisać sie na aerobik ale nie wiem czy to jest to. do karnetu dopisana jest silownia z ktorej mam zamiar korzystac. chcialabym schudnac ok 15 kg lecz nie wiem czy aerobik mi w tym pomoze. prosze o porady.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
3057
Napisanych postów
51893
Wiek
36 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
351402
Witam, zapraszam do zapoznania się z postami podwieszonymi, ewentualnie odwiedzenie działu Ladies i poczytanie jak wyglądają treningi kobiet, które chcą poprawić sylwetkę.