Szacuny
0
Napisanych postów
42
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
515
mam strasznie małą odpornośc na wszystkie wirusy..kiedy tylko przychodzi wiosna lub jesien mam grypę za grypą, spada mi siła i wytrzymałośc, a lekarstwa "zabijają" moją kondycję.. co powinno się jeść żeby mieć żelazny system odpornościowy i nie marnować tygodni treningów na leżenie w domu ?
****************************
Im więcej pytasz tym więcej się dowiesz
****************************
Im więcej pytasz tym więcej się dowiesz
Szacuny
249
Napisanych postów
41358
Wiek
54 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
126219
no cos w tym musi byc
Your body does not like your idea being lean and big-unfortunately
Alternatywna Droga-2003
konsultant-mafii.suple.hardcor.pl
************************************************
mniej bledow, koniec z marnowaniem $-prywatna pomoc-prosze o maila
Szacuny
1114
Napisanych postów
19836
Wiek
42 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
162922
podstawa to witaminki:) kup jakies witaminki np.multitabs,centrum...mozesz cykl dabka walnac jest wlasnie na odpornosc organizmu od roznych chorob dobry...jedym slowem nie lapia sie nas zadnme niepowolane bakteri itp. rzeczy
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
ja przestalem chorowac w zasadzie zupelnie jak odstawilem weglowodany jakies 6-7 lat temu;
jak jestes na tradycyjnej diecie to duzo warzyw i owocow; nie polegalbym na samych suplementach ale jak jesz duzo przetworzonej zywnosci to bez dobrej multi raczej sie nie obedzie;
przetrenowanie i stres zmniejsza odpornosc wiec moze cwiczysz za duzo;
zdrowe tluszcze rowniez poprawiaj odpornosc
"Everything should be made as simple as possible, but not any simpler."
Szacuny
0
Napisanych postów
42
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
515
w zasadzie to ciężko ze zdrową żywnością będzie u mnie zwłaszcza jak pójde do nowej szkoły i akademika.. a moze polecicie ajkieś zestawy witamin czy coś żeby niedrogie były, no i w jakich je ilościachzeby sobie krzywdy nie zrobić ? (zazwyczaj na opakowaniu pisze dawka która niewiele daje - tak przynajmniej mi sie wydaje)
****************************
Im więcej pytasz tym więcej się dowiesz
****************************
Im więcej pytasz tym więcej się dowiesz
Szacuny
90
Napisanych postów
17398
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
79160
rzeczywiscie - w wielu przypadkach odpornosc wzrasta niesamowicie - po przejsciu na diety lowcarb
W tej chilwi - polecam jak przedmowcy - obowiazkowo multiwitamina Co do innych antyoksydantow to rzeczywiscie roznego rodzaju wit. C,E, karotenoidy rowniez moga pomoc - choc lepiej bedzie jak przyjzysz sie dokladniej diecie - oraz ilosci ruchu Duzy procent ludzi ze slaba odpornoscia ma po prostu zle zbilansowana diete Przyjzyj sie wiec jej dokladniej pozdrawiam
Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
Szacuny
90
Napisanych postów
17398
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
79160
od tego tutaj jestesmy pozdrawiam
Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
Szacuny
2
Napisanych postów
301
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
6385
równierz borykam sie z tym problemem.... gardo, gorączka i te sprawy
Jako suplement na poprawe systemu odpornościowego glutamina jest bardzo dobra, ....przynjamniej dla mnie, podczas jej stosowania czułem się jakoś lepiej i nie chorowałem --- odstawiłem ją niedawno i wlasnie w tej chwili mam stan podgorączkowy (lipa )
pozdrawiam
-----------------------------------------
Mam Własne Zdanie Ale Sie Z Nim Nie Zgadzam Studium Psychologii Psychotronicznej