SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

PO 50-CE LEPIEJ COŚ NIŻ WCALE

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 40135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
rower 60min-trasami rowerowymi z mapką
dieta nie ogarnięta,tylko dużo woła dziś było
2 browce
waga 116.5kg





Zmieniony przez - chungi w dniu 2013-04-20 20:45:05
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaczynam się tu nudzić! cHiBA PODŁOŻE JAKĄŚ MINĘ HIHI!

Dziś rower tylko 30min i trochę worków bokserskich.

Mój plan regeneracyjny.

Kilka dni przerwy i potem "Lekki FBW"

Trening co drugi dzień a i b na zmianę

A
1.uda -przysiady bez obc 2-3s
2.klatka -pompki zwykłe 2-3s
3.plecy-podciąganie na drązku z nogami wspartymi 2-3s
4.barki-wyciskanie w wąskim uchwycie zza karku 2-3s 15-20p
5.biceps-uginanie ze sztanga 2-3s 15-20p
6.triceps-pompki tyłem na ławce 2-3s
7.łydki-wsp.siedząc 2-3s 20-25p
8.brzuch -skłony na podłodze 2-3s
9.kaptury -wznosy barkow ze sztanga z tyłu w dłoniach

B
1.uda -wykroki 2-3s bez obc
2.klatka -rozpiętki 2-3s 15-20p
3.plecy -wiosłowanie sztangą w szerokim uchwycie 2-3s 15p
4.barki-rotatory 2-3s
5.biceps -uginanie ze sztanga nachwytem 2-3s 15p
6.triceps-pompki w wąskim uchycie 2-3s
7.łydki-wsp stojąc bez obc
8.wznosy nog leząc na podłodze 2-3s
9.grzbiet-wznosy tulowia leżac przodem 2-3s

Ze 2 tygodnie tak pociągne CHIBA?

Zmieniony przez - chungi w dniu 2013-04-22 22:04:47

Zmieniony przez - chungi w dniu 2013-04-22 22:06:48
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 9129 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130480
widzę że przerzucasz się na fitness

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
kuba_n
widzę że przerzucasz się na fitness
ha ha chwilowo ,bo cos mi sie stało sam nie wiem co ???
Pocieszając się wiem ,ze to przejsciowe i potem pojdzie ,trzeba tylko chwilkę przeczekać :) ale trenowac.... za długa przerwa się nie opłaca ,bo zaczynasz wszystko od początku

Zmieniony przez - chungi w dniu 2013-04-22 22:19:47
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze Chungi będzie crossfit fikał
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709974
koniec świata

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nabijają się a dziadek musi odetchnąć:) jak to nie pomoże to dziadek wystruga sobie hantle z kory




Zmieniony przez - chungi w dniu 2013-04-22 23:05:40
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 9129 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130480
e tam od razu nabijają przecież nawet na MP wystartowała nowa konkurencja men body

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Znowu tylko rower 50min
Razem od 16.kwietnia przez tydzień zaliczyłem 4.40h na rowerku.
Miała być tygodniowa przerwa w siłowni,ale chyba nie dam rady juz w wyobraźni pakuje -nie wytrzymam tydzień.





Zmieniony przez - chungi w dniu 2013-04-23 20:09:09
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
5 dni przerwy od siłki:
Lekki planik regeneracyjny fbw ,ciężary małe.Bedę stopniowo je zwiększał .Coś stawy pobolewają.Ud nie robiłem ,dał rower mi popalić za bardzo.

1.Plecy-wiosło sztanga w szerokim nachwycie 2s 15p
2.Klatka-wyciskanie sztangi leżąc 2s 15p
3.Barki-wyciskanie zza karku 2s 15p
4.Biceps -uginanie ze sztangą 2s 15p
5.Triceps-w.francuskie sztangi siedząc 2s 15p
6.Kaptury-Wznosy barków ,sztanga z tyłu 2s 15p
7.Łydki -wsp.stojąc bez obc. 2s max
8.Brzuch-skłony leżąc na podłodze 2s max
9.Przedramię -zginanie nadgarstków ze sztanga stojąc 2s 20p
czas 0.45 h
waga ciała 115.9kg

chyba znowu na jakiś czas zawieszę prowadzenie dziennika tutaj ???

Zmieniony przez - chungi w dniu 2013-04-24 18:12:03
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy

Następny temat

Co zamiast biegania

electro
Polecane artykuły