Proszę o ocene mojej diety. Nie jest ona aż tak szczegolowa, często podczas dnia wpadną jakieś dodatkowe owoce czy warzywa. Mam zamiar do aerobów 2x w tygodniu(basen 45 min) dorzucić trening siłowy(2 lub 3x w tyg), w dni ćwiczeń w "Posiłku numer 4" mam zamiar dodać jeszcze jednego banana. Aktualnie ważę 74-75kg i mam 177cm wzrostu. Jestem po konkretnej redukcji, zszedłem z ponad 90kg. Zostało jeszcze troche fatu na brzuchu, udach i tyłku. Właśnie jego redukcja jest celem diety i cwiczeń. Proszę o porady, z góry dziękuję. Ah, i takie małe pytanko troche nie do końca do tego działu - jak wygląda robienie mięśni podczas diety redukcyjnej na treningu siłowym? Mogę liczyć na jakikolwiek wzrost mięśni/siły?


Krzysztof Piekarz
