Witam,jako iż szukałem odpowiedzi na moje pytanie i jej nie znalazłem zakładam ten temat aby się dowiedzieć.
Ćwiczę pompki już ok 1,5 miesiąca,pojawił się ładny zarys oddzielający biceps od barków,klatka też tak jakby się podniosła(z flaków na bardziej jędrne ),zauważyłem też lekko umięśnione plecy.Ćwiczę 3 rozstawy, jeden wąski, drugi w odległości około 20 cm,trzeci bardzo szeroko, wykonuje każde ćwiczenie po 4 serie x5 powtórzeń.I tu pytanie czy opisane wyżej ćwiczenia ładnie wyrzeźbią klatkę i zarys ramion.Bardzo mi zależy na ładnej klacie i fajnym zarysie.Nie odsyłajcie mnie do treningu domatora etc,ćwiczę tylko pompki i mam zamiar je dalej wykonywać.Z góry dzięki.
Ćwiczę pompki już ok 1,5 miesiąca,pojawił się ładny zarys oddzielający biceps od barków,klatka też tak jakby się podniosła(z flaków na bardziej jędrne ),zauważyłem też lekko umięśnione plecy.Ćwiczę 3 rozstawy, jeden wąski, drugi w odległości około 20 cm,trzeci bardzo szeroko, wykonuje każde ćwiczenie po 4 serie x5 powtórzeń.I tu pytanie czy opisane wyżej ćwiczenia ładnie wyrzeźbią klatkę i zarys ramion.Bardzo mi zależy na ładnej klacie i fajnym zarysie.Nie odsyłajcie mnie do treningu domatora etc,ćwiczę tylko pompki i mam zamiar je dalej wykonywać.Z góry dzięki.
Krzysztof Piekarz