SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szanse na dalszy rozwój...? (zdjecia) !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 592


Chciałbym zasięgnąć Waszej opinii odnośnie mojej dalszej perspektywy rozwoju na siłowni. W tym celu niezbędne będzie wklejenie kilku fotek i napisanie czegoś o sobie:

Nazywam się Tomek. Mam 20 lat. Trenuję na siłowni już od roku. Moim największym problemem jest lejkowata(wklęsła) klatka piersiowa.
Wada jest dziedziczna. Wraz ze wzrostem(mam 194 cm) tzw "dół" się powiększał. Obecnie sytuacja nie wygląda aż tak źle moim zdaniem. Niestety trening już nie pomoże w zniwelowaniu wady jednak ciągle ambitnie chcę ulepszyć swoją budowę ciała.
Miesiąc temu zauważyłem,że jest za tłusty. Uzależnienie od coli i jedzenie syfów zrobiło swoje.
Od ponad miesiąca się redukuję. W tym celu zażywam takie suple jak: Thermo Speed, L-karnityna, Witaminy formy Olimp, Omega 3 Gold oraz białko. Kiedyś miałem też cykl na kreatynie mono.

Co mnie martwi to słaby przyrost siły. Dam za przykład suwnicę.
Ludzie mojej budowy potrafią do gryfu, który ma 27 kg dodać jeszcze kolejne 20 bez problemów a ja na 10 się cholernie męczę. Na sztandze wyciskam 55 kg ;/ Staram się ciągle,ale progres jest mały choć zauważalny.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 592
Korzystając z tego sposobu:

http://plany.sfd.pl/index.php/mid/3/fid/2/trener/artykuly&article_id=64

Wyszło mi przy wadze 84 i pasie 92 bf - 19,92... norma w moim wieku to 15-19. W obliczeniach raczej się nie pomyliłem;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 592


Kolejne zdjęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 592


Bok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 592


Plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6959
nie pociesze Cię, bo jak na ro stażu to jest to tragedia, wklej swój dotychczasowy trening
pozdro

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 592


Ostatnie święta:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 592


Już ostatnia fotka z archiwum:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 592
Miałem ostatnio trening ze strony plany.sfd.pl! Jutro wkleję nowy plan, który dostałem od swojego trenera na siłowni ( z SFD rezygnuję )


W samej redukcji chyba widać jakiś efekt spadku tłuszczu....

Zmieniony przez - DarkSitter w dniu 2009-06-07 22:40:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 457 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9873
zależy od czego startowałeś... ale szału nie ma. i możliwościu rozwoju widze ogromne, na pewno nie wuczerpałeś jeszcze swoich możliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
no więc tak, plany od "kogoś". po co Ci to ??
Przecież dopóki sam nie zrozumiesz swojego ciała, nie będziesz wiedział czego ono potrzebuje i na jakiej zasadzie się rozwija nie ruszysz do przodu, a tylko i wyłącznie takich podstawowych informacji potrzebujesz do ułożenia planu.
z tematem ogólnie pomyliłeś działy moim zdaniem.
Budowa klatki nie jest złą za***iście możesz sobie podkreślić cyce przy odrobienie wysiłku więc nie wiem o co chodzi.
Zamiast bez sensu i jak widać bez efektu pakować w siebie te suple zadbaj o dietę, bo tłuszczu już dużo nie ma odpowiednio ją zbilansuj i zacznij budować mięśnie, których niestety nie widać.

Podsumowując możliwości duże.
Warunki:
Dieta, dobry przemyślany trening, sumienność.

I naprawdę nie trać kasy na suplementy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 592
W nabieraniu masy pewną przeszkodą jest pewnie mój wzrost bo mam prawie 2 metry. Dokucza mi to w jednej kwestii. Otóż moim problemem jest prawidłowa postawa. Nie wiem czy wszyscy wysocy maja z tym problem, ale zazwyczaj nie chodzę wyprostowany z klatą do przodu tylko troszkę przygarbiony z lekko wypiętym brzuchem. Muszę nad tym popracować aczkolwiek ciężko jest zmienić takie przyzwyczajenie.
A co do supli: Użycie ich wraz z dietą redukcyjną przynosi fajny efekt. Zresztą odtłuszczam się tylko do lipca i chyba starczy. Wiadomo,że w tym czasie masa mi nie wzrośnie, ponieważ aeroby zajmują mi 3 godziny tygodniowo. Po redukcji dam z siebie wszystko a nawet więcej na przyrządach i oby były widoczne efekty ciężkiej pracy nad swoim ciałem ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przysiad i mc w 1 sesji fbw może być?

Następny temat

Jak ćwiczyć? nowy plan 5 miesiecy staż ive georgu adzik

WHEY premium