jaka kreatyna jest "lepsza"
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Wypełnij ankietę bo inaczej niewiadomo jaka dla cb bedzie lepsza :P
Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D
...
monohydrat ma to do siebie, że zatrzymuje wodę w organizmie natomiast w przypadku jabłczanu ten problem nie występuje. generalnie polecam spróbować, która forma lepiej na ciebie podziała
...
Wiek :17
Waga :60
Wzrost :170
Staż treningowy:6 miesięcy
Obwód pasa:77
Obwód klaty:90
Obwód uda:51
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często):siłka 3x w tygodniu
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) :brak
Stan zdrowia:wszystko wporzo
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t:250 413 130
Możliwosci finansowe: 200zł
Cel/problem/opis:"urosnąc"
Waga :60
Wzrost :170
Staż treningowy:6 miesięcy
Obwód pasa:77
Obwód klaty:90
Obwód uda:51
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często):siłka 3x w tygodniu
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) :brak
Stan zdrowia:wszystko wporzo
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t:250 413 130
Możliwosci finansowe: 200zł
Cel/problem/opis:"urosnąc"
...
wiesz co, to jest poprostu zatrzymywanie wody w organizmie (komórki mięśniowe są lepiej nawodnione i wpływa to pozytywnie na hipertorfię). generalnie rzecz biorąc powszechnie znane jest twierdzenie, że jabłczan jest na "suchą" masę mięśniową, a mono naciąga wodę (która i tak zejdzie po odstawieniu). Ja jestem zwolennikiem monohydratu i tylko tej formy używam.
z aerobami chodziło Ci o 'zalewanie się' fatem, ale to jak zapewne wiesz jest kwestia diety
z aerobami chodziło Ci o 'zalewanie się' fatem, ale to jak zapewne wiesz jest kwestia diety
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz