SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jabłczan czy monohydrat?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 582
jaka kreatyna jest "lepsza"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 3653 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21682
Wypełnij ankietę bo inaczej niewiadomo jaka dla cb bedzie lepsza :P

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 113 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1393
monohydrat ma to do siebie, że zatrzymuje wodę w organizmie natomiast w przypadku jabłczanu ten problem nie występuje. generalnie polecam spróbować, która forma lepiej na ciebie podziała
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 582
Wiek :17
Waga :60
Wzrost :170
Staż treningowy:6 miesięcy
Obwód pasa:77
Obwód klaty:90
Obwód uda:51
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często):siłka 3x w tygodniu

Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) :brak
Stan zdrowia:wszystko wporzo
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t:250 413 130
Możliwosci finansowe: 200zł
Cel/problem/opis:"urosnąc"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 582
czyli jak do mono dorzuce aerob to problem zniknie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 113 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1393
wiesz co, to jest poprostu zatrzymywanie wody w organizmie (komórki mięśniowe są lepiej nawodnione i wpływa to pozytywnie na hipertorfię). generalnie rzecz biorąc powszechnie znane jest twierdzenie, że jabłczan jest na "suchą" masę mięśniową, a mono naciąga wodę (która i tak zejdzie po odstawieniu). Ja jestem zwolennikiem monohydratu i tylko tej formy używam.

z aerobami chodziło Ci o 'zalewanie się' fatem, ale to jak zapewne wiesz jest kwestia diety
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 582
pomyliłem pojęcia:) dzięki za pomoc:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4749 Wiek 14 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29851
ile ty masz tego bialka?!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 582
250
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4749 Wiek 14 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29851
polowa idzie w kibel, tyle w tym temacie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 113 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1393
no dokładnie, jak się odpalisz to możesz wsuwać ponad 3g białka na kilogram masy ciała, ale trenując 'rekreacyjnie' jedz 2,5 i będzie cacy. prosta kalkulacja 60x2,5 = 150g białka dla Ciebie będzie ok
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zacząć? Masa czy redukcja

Następny temat

Zielony

electro
Polecane artykuły