Witam!
Od jakiegoś czasu podczas robienia pompek odczuwam dziwne uczucie w lewej ręce. Czuję jakby prąd przechodził od mniej więcej barku do kostek dłoni. Dodam, że pompki robię właśnie na kostkach. Co to może oznaczać? Czy to minie?
Zmieniony przez - bodziosol w dniu 2013-03-13 15:02:41
Od jakiegoś czasu podczas robienia pompek odczuwam dziwne uczucie w lewej ręce. Czuję jakby prąd przechodził od mniej więcej barku do kostek dłoni. Dodam, że pompki robię właśnie na kostkach. Co to może oznaczać? Czy to minie?
Zmieniony przez - bodziosol w dniu 2013-03-13 15:02:41
Krzysztof Piekarz