SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zalety i wady pompek na hantlach.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak w temacie.. proszę o zalety i wady pompek na hantlach. Podczas takich pompek, moje łokcie idą wzdłuż ciała, także zaangażowany jest też triceps. Proszę zwięźle panowie.... dzięki z góry.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
wklej link o co ci chodzi, jakis film etc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chm... filmu niestety nie znalazłem, ale mogę przekierować do innego tematu, w którym są pokazane dwa rodzaje robienia pompek na hantlach( te śmieszne obrazki na początku xD) https://www.sfd.pl/Pompki_na_hantlach-t559041.html. I właśnie proszę o zalety i wady takich pompek. Np. czy obciążenie na nadgarstki jest duże itp. itd... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 217
Na pewno w ten sposób mniej obciążasz nadgarstki niż przy zwykłych pompkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No jak to kurde możliwe, że prawie setka ludzi przejrzała ten temat, a tylko dwoje raczyło się wypowiedzieć.... come on guys, ja naprawdę tego potrzebuję ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na hantlach... tak na pewno. Jak Ci ujadą to powodzenia życzę z leczeniem nadgarstka.
Jeżeli chcesz robić takie pompki to zaopatrz się w 'poręcze'. Do kupienia w każdym większym sklepie sportowym, nie jest to duży koszt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chm... faktycznie, mogłem powiedzieć że nie mam hantli regulowanych, a hantle które nie mają regulowanych obciążników, nie odjadą, bo za mocno dociskam je własnym ciężarem do ziemi. Do tego, hantle te nie są wielkie, zmniejsza to szansę że ,,odjadą". Ale żeby całkowicie zlikwidować ryzyko, hantle, podczas gdy robię pompki, leżą na miękkim podłożu ( zazwyczaj to koc, złożony na 4 razy). Gdy hantle ,,zatopią" się w kocu, nie ma możliwości żeby nawet odrobinkę się poruszyły. Skoro już omówiliśmy moją ,,technikę", to proszę wreszcie do jasnej cholery, o ZALETY I WADY POMPEK NA HANTLACH.... ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z własną wolą

Następny temat

Ćwiczenia na brzuch a kręgosłup

WHEY premium