Witam, długi okres życia źle się odżywiałem:głownie słodycze, chipsy,frytki,ciastka
Zepsułem sobie jelita tak sądzę, ciągłe wiatry i biegunki po 3 razy dziennie.
Przechodzę na zdrowe żywienie ale te zdrowe żywienie powoduje jescze większe kłopoty szczególnie większe gazy :/ nie mogę nigdzie wyjść.( jestem 3 dzień na zdrowym jedzeniu)
Dlaczego tak się dzieje?Jedząc ryż organiczny, ekologiczny makaron z mąki durum jest jeszcze gorzej.
Dlaczego zdrowe żywienie pogarsza mój stan?
Czy może tak ma być aż organizm przyzwyczai się do zdrowego jedzenia i jelita zaczną prawidłowo funkcjonować?
Ten makaron jest zabójczy w smaku i jest bardzo syty
Wyczytałem, że
Podstawą leczenia gazów jest duża ilość błonnika w diecie. Błonnik ułatwia wypróżnienia i przyspiesza proces trawienia, dzięki czemu wpływa na redukcję wzdęć i gazów, a ponadto reguluje poziom cholesterolu w organizmie. Warto, więc wprowadzić produkty bogate w błonnik do swoje codziennej diety.
Dlaczego u mnie jest odwrotnie, potrzeba czasu?
Zmieniony przez - tomcio.xx w dniu 2013-03-09 15:09:29
Zepsułem sobie jelita tak sądzę, ciągłe wiatry i biegunki po 3 razy dziennie.
Przechodzę na zdrowe żywienie ale te zdrowe żywienie powoduje jescze większe kłopoty szczególnie większe gazy :/ nie mogę nigdzie wyjść.( jestem 3 dzień na zdrowym jedzeniu)
Dlaczego tak się dzieje?Jedząc ryż organiczny, ekologiczny makaron z mąki durum jest jeszcze gorzej.
Dlaczego zdrowe żywienie pogarsza mój stan?
Czy może tak ma być aż organizm przyzwyczai się do zdrowego jedzenia i jelita zaczną prawidłowo funkcjonować?
Ten makaron jest zabójczy w smaku i jest bardzo syty
Wyczytałem, że
Podstawą leczenia gazów jest duża ilość błonnika w diecie. Błonnik ułatwia wypróżnienia i przyspiesza proces trawienia, dzięki czemu wpływa na redukcję wzdęć i gazów, a ponadto reguluje poziom cholesterolu w organizmie. Warto, więc wprowadzić produkty bogate w błonnik do swoje codziennej diety.
Dlaczego u mnie jest odwrotnie, potrzeba czasu?
Zmieniony przez - tomcio.xx w dniu 2013-03-09 15:09:29
Krzysztof Piekarz
no i tak jak faftaq napisal cebula, tyle moge od siebie i swojego doswiadczenia pomoc :) idz moze do lekarza, mi przepisal lek o nazwie debretin cos tam pomogl swego czasu, ale dobra miska lepiej dziala, tak wiec polecam porozmawiac z faftaqiem wiecej na ten teamt