SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Proszę o pomoc przy treningu

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61
Cześć wszystkim, potrzebuje kilku rad dotyczących treningu, diety itp.
Mam 21 lat na siłowni trenuje 10 miesięcy( 3x w tygodniu ) i zaczynam mieć problemy dotyczące wyraźnego spadku formy (głównie siły). Cieżko mi też przybrać na masie miesniowej (waże 80kg przy 182 cm ) wszystkie kilogramy wychodzą na brzuchu ;/ . Od początku nie biorę żadnych suplemantów ponieważ mam dużo alergii i problemów ze skórą dlatego nie wiem czy mogę coś brać . Proszę o jakieś porady . Może zmiane w treningu ? Pomoc przy dobraniu suplementów ? Dodam mój plan treningowy :
Poniedziałek;
klatka+biceps+triceps
Sroda
plecy+nogi
Piatek
Barki+triceps+biceps(inne cwiczenia niz w poniedziełek przy raminoach)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61
nie napisałem o najważniejszym . Cel jaki chiałbym osiągnąć to przyrost masy mieśniowej przy jednoczesnej redukcji tluszczu głownie chodzi mi o brzuch
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 384 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3458
Co do treningu to poszukaj na forum, bo łączenie trzech partii mięśni w jeden dzień to nie jest zbyt dobre rozwiązania ^^
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6303
Nie da się jednocześnie masować i redukować tym bardziej spalać tłuszcz miejscowo . Łączenie partii które przedstawiłeś jest do bani , 2 największe partie (plecy + nogi ) robisz podczas 1 sesji i po co trenujesz 2x/tydz ramiona?Kiedy ostatnio robiłeś przerwę regeneracyjną?Może się przetrenowałeś. Zaglądnij tu https://www.sfd.pl/SPIS_TEMATÓW_TRENING-t401012.html jest pełno gotowców , wystarczy poszukać.Ewentualnie sam sobie rozpisz i wklej do oceny w odpowiednim dziale .Suple sobie odpuść!Najpierw ogarnij dietę(dział odżywianie) i dopiero jak to zrobisz pomyśl o odżywkach.

Zmieniony przez - Wojownik03 w dniu 2013-03-05 17:47:32

"Nieważne, jak mocno bijesz, ale jak dużo jesteś w stanie znieść i nadal iść do przodu."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 14 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61
Nie robiłem w sumie żadnej przerwy ani wiekszych zmian w treningach . Co do tej regeneracji masz na mysli totalny odpoczynek od silowni ? CZy specjalny trening ? Od samego poczatku cwicze bardzo podobnie tzn . 4 serie po 8 ruchów z cieżaram zwiekszanymm co serie . Ten trening z raminoami 2x w tygodniu robie dopiero 2 tydzien (to jedyna zmiana ) wczesniej robilem :
klatka+biceps
plecy + nogi
barki + triceps
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
plan planem, opisz jak się odżywiasz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61
dopiero zaczynam dietę, wczesniej jej nie przestrzegałem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61
sniadanie ok 7.00
platki owsiana + jabłko+banan
2 sniad. 10.00-12
bułki pelnoziarnie + polendwica
obiad przed tren.17
pierś z kurczaka + ryż lub ryba,makaron
kolacja 20
twarozek, bulki pełnoziarniste




Zmieniony przez - matii91 w dniu 2013-03-07 17:29:04
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61220
do dupy ta dieta gdzie białko na śniadanie ? podaj btw i ilość kalorii spożywanych

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Trzeba pozmieniać co nieco https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacje zawodów

Następny temat

Kreatyna a staż

electro
Polecane artykuły