SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o pomoc przy rozpisaniu treningów

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6
Witam. Mam , może trochę nietypową, prośbę. Jestem obecnie na kursie na trenera personalnego i dostałem zadanie rozpisania trzech treningów + diet dla 3 osób z różnymi rodzajami schorzeń typu np. skrzyżowanie górne. Niestety , miałem ostatnio strasznie mało czasu i obudziłem sie trochę z ręką w nocniku, zostały mi 3 dni i już wiem, że tego sam nie ogarnę. Czy jest ktoś, najlepiej doświadczony trener, który mógłby mi przy tym pomóc , albo ew zrobić dla mnie, oczywiście odpłatnie? Jeśli ktoś by się podjął to czekam na wiadomość.

Tylko prosze, bez komentarzy typu " oo bedzie kolejny trener co sie g**** zna" . Nie mam zamiaru zaczynać pracy w tym zawodzie, dopóki nie bede czuł , że jestem gotowy. Teraz po prostu chciałem juz wyrobić sobie papier i skoro zainwestowalem w to kupe kasy, to chciałbym to zakończyć, nawet na skróty. Pozdro;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Mam nadzieję że nikt Ci tego nie rozpisze.Osobiście nie chciałbym trafić na takiego 'trenera' jak ty.



Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2015-09-05 13:56:01

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2015-09-10 22:15:05

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Wystarczy przejrzeć jakiś dziennik i już masz multum diet do wyboru. Treningów też jest pełno rozpisanych, pełno jest poradników fizjoterapeutycznych wystarczy poszukać i zebrać informację.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
"kolejny trener co sie g**** zna" bez komentarza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skok na oponę rekord

Następny temat

Dietetyk lublin... Kto zna???

WHEY premium