SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

wyjazd a dieta co zabrać

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3014
witam jutro jade na 3 dniowy wyjazd i nie wiem co mam ze sobą zabrać do jedzenia 1 dzień odpada bo moge sobie przyrządzić wszystko i sie raczej nie zepsuje od razu ale zostają jeszcze 2 dni
w domu mam bcaa hitech i białko pure amierican protein fitmaxa to moge je wziąć
na miejscu nie wiem czy będzie lodówka w pokojach co do jedzenia to podobno mamy zagwarantowane ale na stołówkach to zwykle jest nie całe 100g kurczaka rozbite na cały talerz i opanierowane wiec na to nie licze
jakieś pomysły ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 113 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12449
długo trenujesz ?

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3014
pytasz o staż czy ile czasu mi schodzi na 1 trening ? xd
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34421
skoro masz to weź tę odżywkę białkową,gdyby mało mięsa dawali na stołówce
Poza tym możesz zabrać np.jogurt naturalny/kefir(do 2 dni myślę,że wytrzyma przy obecnej pogodzie) oraz orzechy włoskie,pestki dyni,migdały,gorzką czekoladę 85%+

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3014
o sporo z tego mam w domu więc nie będzie problemu :)
a co jeszcze żeby białka podbić ? bo musiał bym całą odżywkę zjeść
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 638 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6474
0,5
moze jakis twarog?

Zmieniony przez - kuba98 w dniu 2013-03-02 17:23:19
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3014
xd nie powiem bo nie jest łatwo być abstynentem jak wszyscy piją xd
twaróg już biore na 1 dzień wątpie żeby dłużej wytrzymał
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34421
jak zjesz w/w z odżywką czy tym mięsem,które Ci dadzą to i tak powinieneś otrzymać pełnowartościowe białko
A tak poza tym to w 2 dni mniej rygorystycznej diety Ci mięśnie nie spadną,więc bez jakiejś znowu dużej obawy

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 638 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6474
ja z piciem problemu nie mam, nawet jak wszyscy do okola pija :P moze kupisz cos w jakims sklepie, tam na miejscu, dasz rade
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 113 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12449
Proponuje 3 dniowy wyjazd potraktować jako odpoczynek psychiczny i fizyczny, odstawić regularne przyjmowanie posiłków i ich skład. Takie kilku dniowe odpoczynki dają wiele dobrego ;)

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy rezerwy cukrowe są najmniejsze?

Następny temat

gsmt-dieta pytania opinie

Shoty
Polecane artykuły