SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dla piłkarza suple i dieta ???? co wy na to

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
hej zastanawiam sie nad zakupe OLIMP CREAPURE CITRATE czytalem iz pilkarze powinni brac kreatyne na wzrost wytzrymalosci i siły ale kreatyna ta niepowinna zatrzymywac wody do tego OLIMP CARBO albo BIOGENIX CARB BX co wy na to oczywiscie dieta w której bialko bedzie wynosilo 110---130 g czyli jakies 1.5---2.0 g/kg masy ciała tłuszcz na poziomie 45---50 g czyli ok 0.6---0.8 g/kg masy ciała i wegle ok 350---400 g czyli ok 5.0---5.8 g/kg masy ciała prosze o wasze opinie

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76061 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755000
Jaki cel tego ma byc?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 931 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14292
czytalem iz pilkarze powinni brac kreatyne na wzrost wytzrymalosci i siły ale kreatyna ta niepowinna zatrzymywac wody

A ja potrzebuje mięsa, które nie zawiera białka, a pozwoli mi zbudować mięsień !

Zmieniony przez - chudzio w dniu 2006-04-09 11:59:49

"Life is full of compromises."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
369258 może być tak jak napisałeś lub zamiast cytrynianu jabłczan.

P.S Pytanie raczej do supli

Zmieniony przez - Charon w dniu 2006-04-09 12:22:59

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
ok ale jakos w suplach nikt sie niedowalał jak tu coniektozy ze kreatyna musi wode zatrzymywac itp itd etc tam doradzili jablczan kreatyny a i co myslicie o wartosciach odżywczych jakie przyjolem ?????

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Jabłczan będzie ok, co do wartości to już sam musisz zobaczyć. Jak wygląda Twój rozkład treningów, ile masz lat? Z tego co widzę ważysz 65 kg, masy też trochę by Ci się przydało, więc kaloryczność diety powinna być sporo powyżej zapotrzebowania.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
hehehe ja waze 68 kg jestem na redukcji obecnie chce wazyc 65 i dopiero zacząc cwiczyc na mase na silce i noga caly czas wiec jak proponujecie ustalic btw ?????????????????bo ja juz nie wim liczmy ze waze 65 kg 19 lat i 173 cm wzrostu treningi poniedziałek rano silka popoludniu kole 18 treniol nogi i tak codziennie oprócz srody kiedy jest ino silka no i sobota i niedziela wolne zaczne tak cwiczyc w lipcu wiec juz sie przygotowuje zbierm kaske trening ustalam itp bo redukcja to pikus a masa bydzie ciezko tj niema problemu z masa ale jest problem z nabieraniem fetu

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na rzeźbe - poczatek ;)

Następny temat

Małe pytanko :)

WHEY premium