Witam
Nie jestem pewien jak stosować carbo bo nie mialem nigdy z takim czyms styczności z tego co czytalem Carbo powinno sie uzywac po treningu 50g ??? i pije sie odrazu czy w jakiś ilosciach ???
Zakupilem gryf lekko lamany jeszcze do mnie nie doszedl i mam takie pytanie czy bede mogl wyciskac na nim ciezar robic przysiady itp ??? czy jakis problem bedzie z tym ?
Nie jestem pewien jak stosować carbo bo nie mialem nigdy z takim czyms styczności z tego co czytalem Carbo powinno sie uzywac po treningu 50g ??? i pije sie odrazu czy w jakiś ilosciach ???
Zakupilem gryf lekko lamany jeszcze do mnie nie doszedl i mam takie pytanie czy bede mogl wyciskac na nim ciezar robic przysiady itp ??? czy jakis problem bedzie z tym ?
Krzysztof Piekarz