SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

CM3 HMB TRIUBULON BLACK JAK BRAĆ

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 845

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
Witam mam pytanie jak brać CM3 HMB TRIUBULON BLACK jeszcze mam do tego whey 100
mam trening na rzeźbę można coś dołączyć do tego??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
Napisz coś więcej o sobie, generalnie to bierzesz to w sposób taki :

Dzień Treningowy :

Rano:
3-4 kaps Cm3
1-2 kaps HMB
1 kaps Tribulon Black

Przed Treningiem:
3-4 kaps CM3
1-2 kaps HMB

Po Treningu:
3-4 kaps Cm3
1-2 kaps HMB
15 min po tym 30 gram Whey 100

Na Noc :
1-2 kaps HMB
1 kaps Tribulon Black

Dzień Nietreningowy :


3-4 kaps Cm3
1-2 kaps HMB
1 kaps Tribulon Black

Popołudniu:
3-4 kaps Cm3
1-2 kaps HMB

Na Noc :
1-2 kaps HMB
1 kaps Tribulon Black

I Whey 100 dajesz 3 x dziennie po 30 gram np. Rano do śniadania, gdzieś do posiłku gdzie jest mało białka, a także na noc możesz jako zastępczy posiłek.

Co możesz jeszcze np. Clenburexin - spalacz łuszczu, BCAA G-Force itp.
Musisz coś więcej napisać o sobie

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2013-01-08 12:54:25
...
Napisał(a)
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10507
Dokładnie musisz coś napisać o sobie wtedy będziemy mogli coś więcej Ci napisać.
Wszystko zależy na jakim etapie jesteś.
Generalnie rzeczywiście możesz jeszcze pomyśleć o jakimś spalaczu i BCAA
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
Witam,
dzięki za odpowiedź. Ćwiczę od dwóch miesięcy - po 5letniej przerwie, 5 razy w tygodniu po 45 minut. Zależy mi na uzyskaniu rzeźby -mam 188cm wzrostu i ważę 89kg. Co ewentualnie jeszcze byście dorzucili? Pozdrawiam Kornel
...
Napisał(a)
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10507
Na razie poza BCAA powder nic bym nie dorzucał.
Zadbaj o dietę i jak waga stanie wrzuć Clenburexin.
Obserwuj postępy.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc osoby ogarniętet

Następny temat

Pomoc przy doborze supli na masę

electro
Polecane artykuły