SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc osoby ogarniętet

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
Witam
Wiem że to nie dział na trening ale wiele razy pomogliscie mi w wyborze odzywki bądz jakiejs poradzie na temat treningu. Mam takie pytanie czy zmiana na taki plan treningowy będzie odpowiednia:
Poniedziałek: klata+triceps
Wtorek wolne
Sroda Plecy +nogi
Czwarte: wolne
Piątek: barki+biceps
Wczesniej wygladalo to tak:
Poniedziałek: Klata
Wtorek Plecy +nogi
Sroda wolne
Czwartek barki
Piątek biceps+ triceps

Oraz czytałem gdzieś że trening klaty najlepiej zacząc od skosu w gorę i dopiero pózniej ławeczka prosta i własnie bardziej skupiać się na skosie w górę niż na skosie w dół?

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nogi daj same na początku tygodnia lub tak jak masz po dniu wolnym.

Jaki skos to zależy od tego, która cześć klatki idzie Tobie gorzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Zdecydowanie tak jak Ci pisze Jabi.
Nogi i plecy to dwie duże partie i co za tym idzie ciężkie treningi.
Rozdziel to.
Najlepiej nogi same jak się da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
Dobra panowie rozumiem jakos je wsadze w jakiś dzien. Natomiast z ta klatą mnie zaciekawiło czytałem gdzies że własnie najlepiej zacząć od skosu w góre pozniej prosta itd. a skos w dół odpuszczac sobie hmm

Tak samo że powinno sie robić przód barków na wyciskanie a nie tył oraz zeby nie zaczyać od wyciskania jako 1 cwiczenie hm?

Co myslicie o tym treningu co rozpisalem będzie ok czy starac sie 4 razy i kazda parta osobno tak jak to mialem od pewnego czasu rozpisane

Zmieniony przez - Ampuł w dniu 2013-01-07 19:55:02

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
szczerze to na równi. Jednak czytałem własnie żeby od skosu w góre zaczynać a np dół odpuszczać. Zastanawiam się czy np nie wprowadzić skosu w dół co 2 trening klaty. Hm a może ktos odnieść się do tego co napisałem wyżej

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
a doczytałeś dlaczego co autor miał na myśli?Chodzi o to że większość facetów trenujących na siłowni ma słabiej rozwinięte górne partie klatki piersiowej,dlatego warto zaczynać skosem do góry,kłania się "zasada treningu priorytetowego".W/G ma to jakiś sens,ale Ja robię tak że jeden trening zaczynam od skosu drugi od płaskiej.Natomiast skosu w dół nie robię bo najzwyczajniej w świecie nie czuję dobrze tego ćwiczenia.Jeśli chodzi o wyciskanie na barki zza karku to absolutnie zgadzam się żeby sobie odpuścić to ćwiczenie(za bardzo kontuzjogenne),zamiast tego zrobić wyciskanie hantlami.Możesz oczywiście zaczynać trening od wyciskania tylko dobrze dogrzej obręcz barkową,dlatego proponowane jest nieraz lżejsze ćwiczenie na początku np.wznosy bokiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
i konkretna odpowiedz.. nie będzie złym pomysłem jesli skos w doł bede robił co drugi trening ? Mr Papaj moglbys mi na PW podac jak twoj trening wyglada? tez 3 razy w tygodniu?

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Jutro napiszę w moim temacie mój aktualny trening.Pewnie że nie będzie złym pomysłem trening skosu w dół co drugi trening.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miarki do produktów firmy trec

Następny temat

CM3 HMB TRIUBULON BLACK JAK BRAĆ

WHEY premium