SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Hazzo Masa i co jescze ?? Jakie śmieciowe żarcie od 27.12 takie coś nie istnieje

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 14 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23316
hah no sie zabawiłem 90 kg haha myśle ze zawody pierwsze miejsce moje ,znaczy sam nie wiem czy do końca "trójbojowe" bo nie zachodziłem dupa do ziemi bo powiedziałem ze nie bd tego robił only kat prosty trochę niżej minimalnie(chociaż słyszałem ze dupa do ziemi lepiej robić nie pamięta gdzie prawdopodobnie na carton network) Pokazywał gdzie lepiej sztangę trzymać łopatki itp wiesz "muscle mind" i te sprawy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85038
tylko dupą do ziemi!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19
chlopak sledze twoj temat zobaczymy co z ciebie bedzie :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 14 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23316
DZIEŃ 8


DIETA:
I Posiłek
Płatki owsiane110gr
białko 45gr
Masło orzechowe SANTE 20gr

II Posiłek(przed treningowy)
Ziemniaki 200gr
Schab 170gr

III Posiłek(po treningowy)
Kasza gryczana 80 gr
Kurczak pierś 225gr

IV Posiłek
Kasza gryczana 80 gr
Kurczak pierś 225gr
Olej Lniany 25gr
Oliwa z oliwek 15 gr
+warzywa

V Posiłek
Twaróg półtłusty 250gr
Płatki owsiane 40gr
Oliwa z oliwek 40gr

KLATKA

Wyciskanie hantli plasko

ROZGRZEWKA:
33kgx10
41x8
45x8

WŁAŚĆIWE:
47x8
49x6
51x5 (+2kg)


Wyciskanie skos sztanga
60x8 (resztę serii robiłem 1 szczebelek wyżej ławka)



80x3+3 (-5kg)
70x6
75x6


Linki brama
3 serie 2duże15 /15/15


Butterfly

3 serie 3 duże po 10
2 duże x12


Pompki na poreczy
3 serie max


Kaptury

Szrugsy hantle
4 serie 41 kg

Maszyna
3 serie 70 kg

Po TRENINGU 15 MIN AREO( ROWEREK NIC INNEGO NIEMA)

SUPLEMENTACJA


RANO: 15-30 min przed pierwszym posiłkiem10 gr flexit+ 5 gr mono
ŚNIADANIE: omega3+ witaminy
PRZED TREN: uns loader
POTREN(przed areo): 15 gr bcaa+ 5 gr beta bolic
20 min po tren: 35 gr wpc iso
POSIŁEK POTREN: witaminy
NA NOC : 2 caps DAA

Dziś odebrałem paczkę z nowymi cukierkami :


Trening masakra nie mam sił nawet skomentować


Zmieniony przez - Hazzo w dniu 2013-01-03 20:38:15
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85038
działo się dziś. Było hardcorowo

ja miałem przed chwilą masażyk to wróciłem jakoś do żywych

jedziemy dalej!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 14 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23316
Komu kvrwa dobrze, haha też bd musiał sobie znaleźć osobę masująco-gotujacą( bo ja umieram niewiem co jutro bd a jak po mr1 nic zejścia?)... jedziemy tak dalej i pierwsze miejsce nasze)!!

Zmieniony przez - Hazzo w dniu 2013-01-03 21:31:51
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17458
Smakuje Ci bcaa z hiteca? + rozpuszcza się dobrze?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85038
Hazzo
Komu kvrwa dobrze, haha też bd musiał sobie znaleźć osobę masująco-gotujacą( bo ja umieram niewiem co jutro bd a jak po mr1 nic zejścia?)... jedziemy tak dalej i pierwsze miejsce nasze)!!

Zmieniony przez - Hazzo w dniu 2013-01-03 21:31:51


Swojej Ci nie dam Właśnie nie, elegancko jest. Jestem mega styrany ale to przez trening a tak ogólnie w porządku jest. Za kilka latek pierwsze miejsca, zgadzam się
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 14 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23316
Visnioffy
Smakuje Ci bcaa z hiteca? + rozpuszcza się dobrze?


Teraz po tren pije z carbo + kreta+bcaa (jeden szejk) wiec smak jest zupełnie inny, dla mnie jest to najlepszy napój(meju nie praw dasz ze kozak ,jak napoj gazowany) który spożywam w ciągu dnia.. lecz moim zdaniem niema różnicy co jak smakuje ma działać, solo bcaa od jutra z rana bd przyjmować ale raczej jest git z tego co pamiętam melon kozak dziś grejpfrut otworzyłem. Visnioffy piłem na pewno gorsze odzywki w smaku np teraz loader ( bcaa to przy nim napoj bogów)

Meju spokojnie haha( nie bd Ci Twojej zabierał )... Trzeba znaleźć odpowiednia osobę która nami pokieruje i bd dobrze. Ja to nieziemsko styrany po tren siedziałem w ścianę sie patrzyłem i posiłek jadłem haha


A chłopaki jak technika na klatę w miarę? Czy coś radzicie poprawić /udoskonalić?

Zmieniony przez - Hazzo w dniu 2013-01-03 22:18:08
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85038
jak psychol damy radę, ogarniemy temat
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co w kolejnosci? masa? rzezba? redukcja?

Następny temat

Staż pół roku, zmiany w ćwiczeniach, proszę o rady

electro
Polecane artykuły