SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hazzo Masa i co jescze ?? Jakie śmieciowe żarcie od 27.12 takie coś nie istnieje

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
masz bana wpadnę w środku imprezy i narobię ambarasu jakby co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
supinacja kur.va... a nie wymyślacie jakieś nazwy z kosmosu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
ja tak nie mówię, żeby nie było :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23316
Jestem z marsa wiec wymyślam ... Antos po co ta napinka kazdy wie ocb nie czepiaj się błędów nie o to w tym dzienniku chodzi chyba ze to dział dla humanistów to sorry!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
czytają to też inni i później przepisują błędnie.
Jest supinacja i pronacja, a już na forum się spotykałem z sublimacją, suspinacją i inne wymyslne nazwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23316
Moim skromnym zdaniem ważniejsze jest to jak sie wykonuje cw czy sie robi progres od wpisania odpowiednich nazwy ale wiem o co Ci chodzi następnym razem napisze normalnie jak powiano byc po prostu na 1 stronie popełniłem bład w pisowni (co niestety czesto mi sie zdarza) i kopiując nie zwróciłem na to uwagi .SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU TOBIE A TAKŻE DLA KAŻDEGO KTO TO CZYTA!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Antos098
czytają to też inni i później przepisują błędnie.
Jest supinacja i pronacja, a już na forum się spotykałem z sublimacją, suspinacją i inne wymyslne nazwy.


Tak Antek, a ja sie spotkalem z tym, ze uzywasz bynajmniej zaminnie z przynajmniej, i ze nie z przymiotnikami pisze sie oddzielnie. Wez sie ogarnij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23316
Kapitan Wodka Jedna kolejka poleci za Twoje zdrowie haha zeby nie było ze spam to fajnie prowadzisz dziennik, fajna szamka oraz dzis fajne fotki %%(sorry ze tu a nie u Ciebie w dzienniku)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Kapitan Wodka
Antos098
czytają to też inni i później przepisują błędnie.
Jest supinacja i pronacja, a już na forum się spotykałem z sublimacją, suspinacją i inne wymyslne nazwy.


Tak Antek, a ja sie spotkalem z tym, ze uzywasz bynajmniej zaminnie z przynajmniej, i ze nie z przymiotnikami pisze sie oddzielnie. Wez sie ogarnij.


Po pierwsze nie wcinaj się.
Po drugie nie mam ochoty na takie dyskusje. Pisząc z błędami w nazwie ćwiczeń przyczyniacie się do rozpowszechniania tępoty. Oczywiście, że każdy wie o co chodzi, ale zaglądają tu 14latki i później pytają o takie bzdury, że nie chce się odpisywać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
A o czym tu dyskutowac? Gentlemani o faktach nie dyskutuja. Po raz kolejny pokazujesz jak przyjmujesz krytyke i tyle. Co do pisania z bledami to zgadzam sie, ale Ty tez przyczyniasz sie do rozpowszechniania tepoty walac takie rzeczy. Z mojej strony koniec, zdrowia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co w kolejnosci? masa? rzezba? redukcja?

Następny temat

Staż pół roku, zmiany w ćwiczeniach, proszę o rady

WHEY premium