SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hazzo Masa i co jescze ?? Jakie śmieciowe żarcie od 27.12 takie coś nie istnieje

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
jestem! Potwierdzam, trenuję z tym człowiekiem. Na żywo lepiej Michał wygląda. Wszystkie świeżarki mu zazdroszczą

Mieliśmy razem ruszyć z dziennikiem no ale cóż. Jednak 5 dni w tygodniu będziesz trenował? Skąd masz ten trening? Dla mnie 5 dni to za dużo. Jak już będę w Białym to ułożę coś i wrzucę na forum do sprawdzenia to zobaczysz. Ale będą to na pewno 4 dni.

jedziesz koksie! Ale żeś epicki tytuł wymyślił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23316
hah tak i jeszcze frytki moze do tego tu niema czego zazdrościć narazie ale spokojnie jeszcze nadejdzie nasz czas !!! Meju jak bd tren układał ułóż w te same dni jak możesz tylko i np 1 dzien mniej i podobny układ partii mięśniowych i najlepiej ćw haha. Tren sam ułożyłem (chyba że ktoś wspomógł mnie telepatycznie). A Ty lepiej krótki w kręgosłupie wracaj szybko bo tu napier* alać trzeba nie ma ze boli . Nie żebym za Toba tęsknił ale śnieżynka wuju mój hahah i nie bd miał przez najbliższe dni 100% suplementacji ... ;(

ps wiem ze mieliśmy razem ruszyć ale sprawy sie skomplikowały ( jestem uzależniony od siłowni sorry )

Zmieniony przez - Hazzo w dniu 2012-12-27 16:59:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Hazzo
Właśnie na stronce Piotra i Pawła znalazłem masło którego szukałem Primavika 95 % orzechów przy niskiej cenie ok. 13 zl za słoiczek wiec jutro wybiorę sie zakupić owe cudo.


Ja kupowałem to w Leclerku, Tesco i Realu i nawet chyba mniej niż za 13 (chyba równo dyszkę kosztowało).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23316
kalikstat
Ja kupowałem to w Leclerku, Tesco i Realu i nawet chyba mniej niż za 13 (chyba równo dyszkę kosztowało).


Wielkie dzięki dziś na szczęście nie byłem U Piotrka i Pawła ( chłopaki się cenią skoro mówisz ze w wyżej wymienionych sklepach jest taniej)W niedziele ide do kina wiec zahaczę wtedy o real
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Kto tu krótki w kręgosłupie to nie będę palcem pokazywał
tak jak patrzyłem to pasują mi twoje dni tylko partie bym musiał poprzestawiać, może się uda. Kurier awizo zostawił więc w nastepnym tygodniu trzeba się przelecieć po twoje cukierki.
Aha i ja muszę do sklepu tam na Wygodę się przejechać bo trochę staffu muszę dokupić + może pas. Na PW napisz na co do kina lecisz

tylko wypiski dawaj czytelne a no i oczywiście do stycznia filmiki będą nagrywane zebyście Michała mogli cisnąć jeśli chodzi o technikę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23316
DZIEŃ 1


Właśnie jestem po posiłku po treningowym a więc daje wpiskę

Budzę się dziś rano okazuje się ze mam katar i kaszle (na pewno myślicie ze odpuściłem tren ) nic tych z rzeczy powiedziałem sobie choroba jest dla leszczy i osób którzy nic nie chcą osiągnąć a tu liczy sie każdy dzień(chyba ze jest się naprawdę choremu) . W sumie fajna sprawa bo nie czułem co jadłem (słabiej jedynie szamka wchodziła) ale wszystko dopięte na 100% . Wczoraj uświadomiłem sobie że nie przyszły jeszcze wszystkie suple (śnieżynka mnie widocznie nie lubi) trochę pokombinowałem pojechałem do kolegi po próbki odżywek i było git(zamiast bcaa była glutamina tylko ;/).
A wiec do rzeczy:


DIETA:
I Posiłek
Płatki owsiane 80 gr
Białko 30gr
Masło orzechowe SANTE 20gr


II Posiłek
Ryż brązowy 50 gr
Mintaj 150 gr
Olej Lniany 30 gr
+ warzywa


III Posiłek(przed treningowy)
Kasza gryczana 80 gr
Kurczak pierś 180gr


IV Posiłek(po treningowy)
Kasza gryczana 80 gr
Kurczak pierś 180gr
( to samo co na fotce z III posiłku tylko jadłem z garnka )

(Te posiłki bd jeszcze jadł)
V Posiłek
Ryż brązowy 50gr
Kurczak pierś 140gr
Olej Lniany 15gr
Oliwa z oliwek 15 gr
+warzywa

VI Posiłek
Twaróg półtłusty 125gr/ lub dam tu ćwiartkę kurczaka bo mieso to jednak mieso a nie jakies tam twarożki
Płatki owsiane 30gr
Oliwa z oliwek 30gr


Przed tren obejrzałem pare filmików motywujących typu h2o-wystarczy tylko kropla aby chemia zawarta w odżywkach zaczęła lepiej działać( motywacja ostra)
Po wejscu na siłownie słyszę ze leci radio ale ja nie bd trenował przy balladach dody itp a wiec zmieniłem płytkę na "sztany" i zaczeła sie jazda:

KLATKA

Wyciskanie hantli plasko
ROZGRZEWKA:
37kgx10
41x7
43x10

WŁAŚĆIWE:
47x6
49x4
49x4


Wyciskanie skos sztnaga
70x6
80x6
85x4+2(pomoc)
85x3+3(pomoc)



Linki brama
3 serie 2duże+średni 12 /10/10

Butterfly
4 serie 3 duże 12/11/11/11

Pompki na poreczy
3 serie max


Kaptury

Szrugsy hantle
3 serie 41 kg po 10 ruchów
17x20/19x15/21x15

Maszyna
3 serie 70 kg po 12 ruchów


SUPLEMENTACJA

RANO: 15-30 min przed pierwszym posiłkiem 5 gr mono
ŚNIADANIE: omega3+ witaminy
PRZED TREN: uns loader
POTREN: 14gr g-bomb+ 11gr? Crea-bomb

15 min po tren: 30 gr wpc iso
POSIŁEK POTREN: witaminy
NA NOC: 2 caps DAA

Zapomniałem na początku dodać iż z rana bd dawał flexit( dzis kupiłem) i na noc daa które znalazłem w szafce

UNS LOADER- nieźle kopna fajna pompa juz po 1 ćw mogłem kończyć tren ... Smak niestety nie najlepszy (h*jowy ) ale tu nie chodzi o o smak a działanie wiec nie ma co wybrzydzać jeszcze za taka cene.. lecz teraz mam zjzad lekki chyba ze sobie to wkręcam

Co do tren zaj**iście weszło, fajnie ze był kolega ( meju czekam na Ciebie a nie opierd_ lanki sa w tym momencie z Twoje strony)bo reszta to same "czeczeńce" ( bez urazy zero najazdu na narodwości) robiące 5 w tyg lapy i klate a wiadomo dzis (studencki czwartek wiec to był głowny teamt rozmów i jak tu do klubu wjechac zeby pompa nie znikła haha). Dziwnie sie czułem trenujac troche wcześniej ale trzeba bd sie przestawic wkoncu teraz jade a tren po 3 posiłkach a nie 4

ZROBIŁEM FOTKE PO TREN BO POMPA BYŁA NIEZŁA lecz niestety nie widac tego na fotkce ( chyba jestem nie fotogeniczny albo mam tak hukowy aparat) kolega mowił ze wyglada na ostro kose ( lecz na fotce w huk słabiej) niewiem ja i tak sie czuje ostro ostor mały. Ale wrzuce ocencie :




Zmieniony przez - Hazzo w dniu 2012-12-27 22:05:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
kto Ci mówił, że była kosa? Jakiś leszcz pewnie

wracam, myślę, że w sylwestra polecę zrobić pierwszy trening bo już mnie nosi. Tylko wcześniej muszę parę cukierków kupić. Będziemy filmy nagrywać, co nie?

Po co Ci taki niski zakres powtórzeń przy klatce? Daj trochę więcej ruchów a nad ciężarem popracujemy

Dobrze jest, jedziesz dalej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23316
JEdyny leszcz jakiego znam to Ty A ty narzazie nie kupuj cukierków bo wiesz co sie niedługo zbliża dobrze zemną porozmiawasz i moze cos dostaniesz w nagrode.. Pasa tez niekupuj a co do filmu to na jakis Supermarket idzemy!! Ja własnie przy takim zakresie najlepiej czuje klatke najlepij idze juz to sprawdziłem przynajmniej w pod ćw co innego na plecach ktre musze w h** porawic i patyki nożne.. Filmiki bd zrobie jakis fajna fryzurkę żeby ładnie wyglądać

Ps nad cieżarke włąsnie tak sie pracuje ale co Tu chceć od chudizleca 79 kg ważacego kiedys bylo 55kg hantelkami na 10 ruchów ( raczej walek z mojej storny bajki pisze ostre)

Zmieniony przez - Hazzo w dniu 2012-12-27 22:13:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
i tak muszę swoje kupić a jakąś próbkę czy porcyjkę zawsze chętnie przygarnę To można się zgadać na zakupy po masło bo ja też mam w planach zakup. Dlaczego pasa nie kupować? Wolę mieć swój niż zakładać po kimś.

No i git. Skoro Ci tak pasuje to rób. fryzura nic Ci nie pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23316
Bo pas też może być twój jesli dobrze zakręcisz kolem fortuny. Ja Ci dam porcie tego mr1 co znalazłem haha najwyżej ty sie zatrujesz to dawaj jak bd w białym dawaj znać do kina tez możesz iśc znami ( z takim ryjem nieiwem czy wpuszcza)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co w kolejnosci? masa? rzezba? redukcja?

Następny temat

Staż pół roku, zmiany w ćwiczeniach, proszę o rady

WHEY premium