SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hazzo Masa i co jescze ?? Jakie śmieciowe żarcie od 27.12 takie coś nie istnieje

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23316
HAHA żeby na forum usłyszeli nasze okrzyki motywacyjne , myśle ze juz byśmy na wariatkowa jechali w kaftanach

Zmieniony przez - Hazzo w dniu 2013-01-03 22:22:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
hahhaha. czułem na plecach spojrzenia ludzi dookoła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23316
Nie chodzi o to haha(chociaż to też nie jest normalne haha a zaj*biste )... a nasze ahy i ochy i ahania !! przed siłka..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
no i gitara, niech wiedzą, że sportgowcy idą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1535
Michał obserwuje temat ! co mam Ci powiedziec zycze powodzenia ! i wcale nie są ważne osiągi kochaj to co robisz , lecimy na ostro :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23316
pw_maciek
Michał obserwuje temat ! co mam Ci powiedziec zycze powodzenia ! i wcale nie są ważne osiągi kochaj to co robisz , lecimy na ostro :D


O.o Maciek( piast haha?) kvrwa jak dawno się nie widzieliśmy jak skończę za ok 2 miechy masę i bd robił przerwe przed redu trzeba bd sie spotkać i z Dawidem na %% i wołowinkę haha, a ty dalej na purach haha? ( jak pomyliłem osoby to sory haha)

Staram sie Maciek ,staram się ale wiesz jak to tu nas jest hehe. Dzis wracając z siłki miałem rozkminke, jak wiele siłowni zawdzięczam. Bez niej teraz nie mógłbym żyć, trening daje mi możliwość oderwania się od rzeczywistości. Myślałem też jak zje*ane maja życie osoby które nie maja ambicji ,ani żadnej pasji, siedzą z piwkiem i chrupkami przed tv i oglądają programy która nimi manipulują jak chce

DZIEŃ 9

Dzis stanąłem na wagę i zmierzyłem pas i łapkę ,waga +1 kg z pasa spadło a łapka urosła( najprawdopodobniej woda bo nie chce mi się wieżyc ze tak szybko łapa urosła) zrobiłem foto porównawcze klaty bokiem , wiem ze za szybko na fotki ale mój dziennik wiec wrzucę aby mieć wszystko pod ręką.


Dzis na siłowni trenowałem sam ale i tak nagrałem 2 filmiki z MC i z tego co patrze technika leży i tu prośba aby ktoś wytłumaczył ( po chłopsku co poprawić ,bez jakiś retrakcji itp), na trening pojechałem bardzo pózno 50 min przed zamknięciem (musiałem Mamusi pomóc pewna rzecz zrobić a wiadomo rodzina najważniejsza) na szczescie był fajny instruktor i mogłem zostać 30 min po zamknięciu żeby na spokojnie wszystko zrobić . Po tren przytrafiła mi sie niemiła historia "szejker wybuchł " haha i straciłem pewna ilość suplementów.

PLECY

Martwy ciąg ( tu bd filmiki i prosze o wytyczne co poprawic,wydaje mi sie ze hukowo robie jak oglądam teraz filmik)

100x6



120x6( tu już wgl hukowo chyba ale wysyłam abyście poprawili błędy)



135x4
135x4


Podciąganie na drążku szerokim chwytem
10/8/7/7

Wiosłowanie sztangą podchwytem
4serie50x10

Wiosłowanie na wyciągu chwytem równoległym
4 serie50+3x10

wiosłowanie sztangielkami leżąc na skośnej ławce
7x15kgpo-12pow( 30-45 sek przerwy)

DZIŚ BEZ AREO JUTRO ZROBIĘ PONIEWAŻ CHCE STOPNIOWO WCHODZIĆ BO JEŚLI TERAZ BD KRĘCIŁ 5X W TYG TO ILE BD MUSIAŁ PÓŹNIEJ KRĘCIĆ

DIETA:

I Posiłek
Płatki owsiane 85gr
białko 30gr


II Posiłek
Makaron ok.80 gr (hukowy niestety)
4 jajka

III Posiłek(przed treningowy)
Kasza gryczana 80 gr
Kurczak pierś 250gr

IV Posiłek (po treningowy)
Kasza gryczana 80 gr
Kurczak pierś 250gr

V Posiłek
Twaróg półtłusty 250gr
Płatki owsiane 50gr
Oliwa z oliwek 40gr


SUPLEMENTACJA


RANO: 15-30 min przed pierwszym posiłkiem10 gr flexit+ 5 gr mono
ŚNIADANIE: omega3+ witaminy
PRZED TREN: uns loader
POTREN:15 gr bcaa+ 5 gr beta bolic+ 40 gr arbo( nieiwme ile straciłem po wybuchu ;/)
20 min po tren: 35 gr wpc iso
POSIŁEK POTREN: witaminy
NA NOC : 2 caps DAA



Zmieniony przez - Hazzo w dniu 2013-01-05 00:39:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1535
tak to ja ! hehe okej sie dogadamy,michał wycinaj jak ostatnio i będzie mega , niech wypali jak kaniony arizony !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
nie ma źle. Wejdź tak jakby bardziej pod sztangę stopami, tak żebyś ciągnął sztangę po nogach, wtedy będzie łatwiej proste plecy trzymać.

a mówiłeś, że o 17 pójdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23316
pw_maciek
tak to ja ! hehe okej sie dogadamy,michał wycinaj jak ostatnio i będzie mega , niech wypali jak kaniony arizony !



Za 2 miechy bd ciąć haha żeby nie było ( pontonica jpg. hahah) "I z bełchem znów wtoczył sie do "Kryszenia " po ciastka i wraca z tortem w reku zapewniając 5 k kal w 15 min " Pan D. baletniczka nasza haha..

Inaczej bd ciąć na 100% bo co ja wtedy robiłem to wczoraj z Dawidem wspominaliśmy to nie wiemy jakim cudem to sie redukowało na takiej diecie ( z cheat meal, cheat day sie robił na gumisiach i leysach ciał haha)

Meju o 17 to wiesz co ja robiłem haha . W następnym tyg spróbuje tak jak mówiłeś, pokażesz mi.

TRENING


Barki
Wyciskanie żołnierskie
rozgrzewka:
30kgx20
40x12

właściwe:
50x8
4 serie 45 kgx8


Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami + unoszenie na boki stojąc
7kgx12 +6x15
8x12 +7x12
10x10 +8x12
10x10 +8x12


unoszenie w opadzie
8x15
10x12
10x12
13x10



DWÓJKA


Uginanie stojąc jedna noga
5 sz 5 serii po 102 ruchów (bez przerw)



SUPLEMENTACJA

RANO: 15-30 min przed pierwszym posiłkiem 10g flexit+ 5 gr mono
ŚNIADANIE: omega3+ witaminy
PRZED TREN: uns loader
POTREN: 5 gr beta bolic+ 40gr carbo+ 13 bcaa
25 min po tren: 30 gr wpc iso
POSIŁEK POTREN: witaminy
NA NOC: 2 caps DAA

DIETA:

I Posiłek
Płatki owsiane 85 gr
Białko 30gr

II Posiłek(przed treningowy)
Makaron pełnoziarnisty 100gr
Puszka tuny kawałki

III Posiłek(po treningowy)
Kasza gryczana 50 gr
Kurczak pierś 250gr

IV Posiłek
Makaron pełnoziarnisty 80gr
Kurczak pierś 200gr
Olej Lniany 30 gr
+ warzywa


V Posiłek

Twaróg półtłusty 250gr
Płatki owsiane 40gr
Oliwa z oliwek 40gr

Zmieniony przez - Hazzo w dniu 2013-01-05 23:03:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
masz przodopochylenie barków.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co w kolejnosci? masa? rzezba? redukcja?

Następny temat

Staż pół roku, zmiany w ćwiczeniach, proszę o rady

WHEY premium