Witam, zacząłem ostrą dietę. 188 cm wzrostu i 124 kg wagi, nie fajnie, po pierwszym tygodniu 4 kg w dół, ciesze się ale wiem że to tylko na początku tak szybko waga spada. Pracuje z dietetykiem. Teraz święta i oczywiście sobie poluzowałem ;/. No cóż ale ja nie o tym mialem gadac. Chciałbym was poprosic o rade. Mianowicie mam tą diete i robie trening siłowy ( po ograniczeniu porcji i węglowodanów ogromny spadek w sile, ale powoli to nadrabiam) zacząlem też skakac na skakance bo biegac nie moge (mieszkam na wsi, pełno psów wieczorem i nie ma jak). I chciałbym dorzucic do tego jeszcze jakiś trening aerobowy, który mógłbym wykonywac w domu. Ma ktoś jakieś pomysły ? Ciekawe propozycje ?
CFC: PROUD OF OUR HISTORY!
Harder...better...faster. ..stronger
Krzysztof Piekarz
