Szacuny
1
Napisanych postów
153
Wiek
31 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
5202
I równie szybko to może wrócić w przyszłości, oraz możesz uszczerbku na zdrowiu się dorobić. Ułóż normalną dietę i trening a rezultaty będą jeszcze lepsze i bez konsekwencji
Szacuny
1
Napisanych postów
37
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
296
Skoro diete planuje mi dietetyk i doskonale wie że cwicze i wszystko mowie o swoich nawykach i treningach, to czemu miałoby sie nie udac? Sam tego nie układałem, tylko profesjonalista
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
jak sie wytrwa to efekty się utrzymają. W poprzednie wakacje w 6 tygodni straciłem 14kg. a potem przez następne 3 miesiące po powrocie do noralnego jedzenia przytyłem tylko 1,5kg. Minus był taki, że siła spadła, ale kondycja zdecydowanie się poprawiła.