oto twoje leczenie. Ustosunkuję się do tego-jesli pozwolisz...
chodziłem do szpitala na hydro i fizyko treapię
HYDRO - OK, FIZYKO-CO KONKRETNIE- TOZNOWU OGÓLNIKI
- brałem chyba 3 środki przeciw zapalne (piroxicam, dicloduo i coś tam jeszcze)
OK, USMIERZAJĄ BÓL, TROSZKU LECZA
- brałem ostatnio Arthryl (poczułem po 3 opakowaniach poprawę, ale jeszce nie jest dobrze)Może nie długo znowu wezme. Musi być 6 tygodni przerwy w przyjmowaniu.
MÓJ KOLEGA JEST PM TEGO PREPARATU, SKONSULTUJĘ TO Z NIM
- robiłę sobie gorące okłady na ręke z borowiny
OK- I JAK?
- jadłem kolagen (1 opakowanie ale i tak jego skuteczność jest chyba wyssana z palca, tak przynajmniej sugerował mi lekaż)
TAK I NIE.RÓZNIE BYWA, POZAA TYM LEKARZE ORTOPEDZI TO MAJA COS Z RZEZNIKA- TYLKO KROIC I KROIC...:)
- stosowałem akupunkter Zeptera
OK, TYLKO TREZBA WIEDZIEC GDZIE TRAFIAC, PUNKTY MOTORYCZNE SA W RÓZNYCH MIEJSCACH NIE KONIECZNIE TAM GDZIE BOLI
- ostatnio chodzę na basen, ale nie częściej niż raz w tygodniu.
BASEN ZAWSZE POMAGA,(CHYBA ŻE NIE
NAPISZ COS WIĘCEJ O FIZYKOTERAPII.
JA PROPONUJĘ:
JESLI NIE MASZ OSTEOPOROZY-OKŁADY BOROWINOWE, BADZ PARAFINOWE 30 min.
CIWCZENIA WG. ZALECEŃ
LASER LUB(I)TERAPULS.
POZA TYM NADAL NIE NAPISAŁES PRZY JAKICH RUCHACH MASZ PROBLEM(MYSLE O SUPINACJI-RUCH ROTACJI PRZEDRAMIENIA)
POZDROWIENIA
Primum non nocere...