Czesc chcialbym prosic o diete na mase. Na silowni cwicze z przerwami ale znow wznowilem trening i chcem zlapac miesko.
Mam srednia przemiane materii, 80kg wagi i 173cm wzrostu. Bede bardzo wdzieczny, z gory thx!
jestem bogiem :P
Mam srednia przemiane materii, 80kg wagi i 173cm wzrostu. Bede bardzo wdzieczny, z gory thx!
jestem bogiem :P
Krzysztof Piekarz