SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ile czego brać ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10381
Witam rozpoczynam kolejny cykl kreatynowy którego celem jest siła/masa z naciskiem na siłe klaty, zakupiłem kilka suplementów i jak najlepiej je brać ? Może z czegoś póki co zrezygnowac lub coś dokupic ? Super Pump powoli konczę to prosze go nie brac za bardzo pod uwage ( brałem w trakcie przerwy w cyklach kreatynowych) Glutamine dopiero zacząłem brac zaś tych weglowodanów z prawej strony zdjecia posiadam wiecej( mysle ze dobre do kreatyny zamiast np. dextrozy). Pozostałe odżywki pełne. Pozdrawiam i czekam na podpowiedzi.

Szanuj tych co szanuja ciebie ;]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419138
napisz co masz bo zadnego zdjecia nie widac..
zaproponuj swoje dawkowanie a my w razie potrzeby je poprawimy.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10381
fota

Szanuj tych co szanuja ciebie ;]

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419138
zaproponuj swoje dawkowanie,
glutamine w jakim celu zakupiłes?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10381
Glutamine kupiłem bo podobno wzmacnia tez odpornosc a idzie zima :P

Szanuj tych co szanuja ciebie ;]

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10381
A wracając do dawkowania to myslałem tak:

DT :
Rano: 4 kapsułki kreatyny + porcja Glutaminy + weglowodany
Przed treningiem
: Super Pump + 1 porcja 10 g BCAA + 4 kapsułki kreatyny + 4 kapsułki BetaAlaniny
Po treningu: 1 porcja 10 g BCAA + 4 kapsułki kreatyny + porcja Glutaminy + wegle
Wieczór: Białko ?

DNT:
Rano: BCAA+ 4 kapsulki kreatny
W ciągu dnia białko
Wieczór: Glutamina + BetaAlanina 3 kapsułki

tak wstępnie myślalem :) czekam na poprawki

Szanuj tych co szanuja ciebie ;]

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10381
Dodam ze "dieta" bogata w białko i wegle duzo: twarogu, makaronu, kurczaka/wołowina/mielonym na przemian i bananów oraz jabłek pozostałe jedzonko standardowo jak w kazdym domku ;]

Szanuj tych co szanuja ciebie ;]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23513
BCAA w DNT niepotrzebnie , chyba że aeroby czy coś . Betki - miedzy 3 a 6 g dziennie :)

Edytuj posty !

Zmieniony przez - Menfre w dniu 2012-11-16 17:49:04

:)

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
j/w
bialko po treningu sypnij. a bcaa daj na treningu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10381
Nie znalazłem w BCAA z SFd żadnej miarki, jak najlepiej odmierzyc 10g ?

Szanuj tych co szanuja ciebie ;]

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
2 lyzeczki od herbaty ze srednim czubem

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2012-11-20 00:33:02

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja na mase

Następny temat

żen - szeń, cynk...pytania

electro
Polecane artykuły