Witam rozpoczynam kolejny cykl kreatynowy którego celem jest siła/masa z naciskiem na siłe klaty, zakupiłem kilka suplementów i jak najlepiej je brać ? Może z czegoś póki co zrezygnowac lub coś dokupic ? Super Pump powoli konczę to prosze go nie brac za bardzo pod uwage ( brałem w trakcie przerwy w cyklach kreatynowych) Glutamine dopiero zacząłem brac zaś tych weglowodanów z prawej strony zdjecia posiadam wiecej( mysle ze dobre do kreatyny zamiast np. dextrozy). Pozostałe odżywki pełne. Pozdrawiam i czekam na podpowiedzi.
Szanuj tych co szanuja ciebie ;]
Krzysztof Piekarz