SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

13 lat i kreatyna?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 43036
jeju adamczyk czlowieku ja karnityne lyklem w wieku 12 lat + jakies tam gownane batoniki na mase dawlao to 0 rezultatu
i jescze ten tekst i na kalte napewno 65 niewezmiesz mogl bys nie pier**** glopot!!!

Ból minie... dziewczyny lubią blizny, chwała nie przemija.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1302 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 18416
Zolw jak nie masz pojecia o czym piszesz, to nie pisz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5820
Z kreatyną ...warto sie wstrzymać przynajmniej do 15.


Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Quaero wspomniales wczesniej cos o slabym szkieleci,malym obwodzie nadgarstka, - cos mi sie wydaje ze ja mam taki problem.Czy sa sposoby aby jakos to poprawic?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 281 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 3124
hmm... raczej nie powiekszysz kosci, ale mozesz je wzmocnic. Cwicz, dobrze sie odzywiaj a kosci stwardna. Ja nigdy nie mialem z tym problemow, w nadgarstku mam 20cm. Mysle, ze to sprawa genetylki. Rob pompki na piesciach, to ci jakos pomoze wzmocnic lape no i piesc.

Wojtek
-------------
[email protected]
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
JA TAM NIE WIERZE TEMU 13 LETNIEMU CHŁOPAKOWI.

ironmen
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
JA TAM ADAMCZYKOWI NIE WIERZE.100 KG PRZY WADZE 56 KG???
RACZEJ NIEMOŻLIWE.JA WAŻE 82KG I WZIEŁEM NA PRZYSIAD 105 KG,
A CO NAJWAŻNIEJSZE CHODZE NA SIŁKE OD 12 LAT CZYLI JUŻ 3.5
ROKU.

APROPO CO JEST DOBRE NA ZWIĘKSZENIE BEZTŁUSZCZOWEJ MASY
MIĘŚNIOWEJ?

ironmen
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 281 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 3124
Apropo dobre zarcie i w odpowiednich ilosciach. Ew. kreatyna.

Wojtek
-------------
[email protected]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 931 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 21743
Hehe
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mu wierze że wyciska 65 ale z tym przysiadem to chyba przesadził no i z rozmiarem klaty to też ściema

Ja jestem starszy prawie o dwa lata i wątpie żebym wziął 100 na przysiad, ja mam 100 w klacie ( co prawda ledwie ale mam )
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cocarboxylaza

Następny temat

Kupno Tribulus terrestris !!!

electro
Polecane artykuły