SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Banan po treningu siłowym a przed areobami ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57
Witam mam pytanie co do treningu na budowanie mięśni a wlasciwie suplementacji.
Biore przed treningiem bcaa z glutamina i napalm. Koncze trening siłowy pije bcaa i glutamine, jem banana i 30 min hitt interwały i po tym wracając do domu pije bialko. Dopiero po godzinie posilek. Moze tak byc ? prosze o porady... Chodzi mi tu głównie o te wegle prze areobami wielu kulturstów tak stosuje, wypowiedzzcie sie teraaz koledzy.
Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57
A i jeszcze kreatyne po treningu silowym ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52544
Po co Ci te węgle przed aerobami?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57
Chodzi o uzupełnienie wegli po treningu silowym aby miesnie zacznaly sie juz regenerowac i zabezpieczac. Widzialem to u Karmowskiego czy Slodkiewicza, nawet Akop szostak tak robil i wlasnie bardzo mnie to zastanawia.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52544
Aha. Banana, białko i bcaa wrzuć po aerobach. Na glutamine szkoda pieniedzy.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130658
kolejny, ktory inspiruje sie nawykami "pro". WW przed aerobami to nonsens. zjedz posilek po CAŁYM treningu

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57
wiesz co inspiruje sie bo ci goscie juz maja za soba sporo i nie mowia tego po to zeby zrobic reklame bananom czy cos... poprostu pytam czy wy to stosujecie i jak to na was dziala.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52544
Nie, nie stosujemy.

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2012-11-12 17:46:57

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57
dzieki za info... lol
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21549
Teraz masz tu odpowiedz, ze kazdy robi tak, jak na niego dziala najlepiej. Mysle, ze tutaj az takiej roznicy nie odczujesz, sa teorie, ze ten banan przed aero nie zaszkodzi w paleniu smalcu, a sa tez opinie ze dajac wegle przed aero tak naprawde energia wykorzystana do aero pojdzie z tego wlasnie banana, a nie ze smalcu. Ja po silowym daje bcaa i dopiero po wszystkim wpc+banan i po ok godzinie posilek. Chociaz tutaj tez spotkalem sie z opiniami, ze ten banan i wpc tez niepotrzebne, zeby odrazu posilek zapodac. A wiec wniosek juz masz.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14447
Według mnie na masie banan przed aero, na redukcji banan po aero.
Dlaczego? Dlatego, żeby zatrzymać katabolizm i kardio jedynie podkręcało metabolizm.


Zresztą niektórzy kulturyści tak jak piszesz stosują tą zasadę, inni jedzą po.

Zmieniony przez - bonku5 w dniu 2012-11-12 22:21:52
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba

Następny temat

Dieta korekta pomozcie

electro
Polecane artykuły