SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłki przed i po treningu siłowym dla ENDO

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Temat przerabiany 1000 razy na forum jednak czytając starsze posty nie mogę znaleźć aktualnej odpowiedzi dla typu endomorfika którym jestem a oto mi najbardziej chodzi

Pytanie 1. Czy dobrze robie będąc Endo jedząc około 1 h przed treningiem ryż + kurczak + oliwa z oliwek + warzywa i nic innego ???

Pytanie 2. Tu mam dużo wątpliwości bo kogo spytam to każdy mówi co innego.

Co jeść zaraz po siłowni ?? Aktualnie jem banany a po 15 min pije WPC.
Kolega proponuje mi Vitargo albo Vextargo.

Co lepiej jeść. Może zwykły gotowany ryż zamiast bananów czy odżywki oprócz oczywiście carbo

Czy do WPC dawać wodę czy mleko bo ostatnio czytałem artykuł który zdecydowanie poleca mleko ?? Nie mam problemów z trawieniem mleka ;]

Wszystko. Dziękuje za odp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
1 2 godziny jak już i to zależy od całości diety i ile masz ww w niej

2 jeśli trening jest siłowy proponuje białko od razu a dopiero potem ww złożone i jakieś mieso czy ryba

Najlepiej wybieraj kasze makaron razowy czy durum, ryż brązowy

możesz dawać mleko jak lubisz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Dokładnie. Zaraz po treningu białeczko, a po około 1h pełnowartościowy posiłek (pamiętaj - bez tłuszczy).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21991
SMPA a carbo od razu po treningu nie sugerujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie sugeruje

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21991
:) to rozwiń trochę, co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
tłumaczyłem już nie raz po treningu siłowym stratu glikogenu nie są duże istotniejszym el. jest szybkie dostarczenie białka

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21991
Ok, nie mówię, że carbo zamiast białka, tylko z - jest ok wg Ciebie? Czy w ogóle byś wywalił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Jeśli mogę wtrącić coś od siebie. Węglę bezpośrednio tylko po bardzo ciężkich treningach... w innym wypadku WPC/WPI wystarczy, a nastepnie połnowartościowy posiłek..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
s.m.p.a. zapomniałem jeszcze dodać paru rzeczy ;/ pitbull61 wiem że bez tłuszczu ale dzięki za odp :D a

głównie ćwiczę treningami opartymi na FBW, 5x5 , 15-10-5 wodyna dla tego zawsze jadłem jakieś węgle po treningu bo zawsze opieram trening na ciężkich ćw. np. przysiady, MC, wiosłowania, wyciskanie

druga sprawa zawsze staram się robić po treningu 20 min na bieżni lub rowerku HIIT bo staram się na masie nie łapać dużo fatu i teraz mam dylemat czy np. przed HIIT wypić BCAA a potem dopiero biało z bananem lub vitargo

co lepsze banan, ryż lub Vitargo ???

Jaki macie stosunek do Bcaa i jego zakupu ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
przed hiit bcaa

bcaa dział suple imo jest to jeden z przydatniejszych supli

Ryż będzie odpowiedni

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta - ocena

Następny temat

CKD trudne pytanie

WHEY premium