Mam takie pytanko. Właśnie kupiłem Storma od universala czy jesli polaczyl bym to z monohydratem efekty beda wieksze czy to nie ma sensu ???
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
można łączyć - wyszukiwarka
TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit
Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ ZAPRASZAM
...
Ta ale mnie chodzi o efekty czy beda lepsze jak na samym stormie? Bo wlasnie czytam i spotykam sie z roznymi opiniami?
...
po co chcesz laczyc mono z mono, tam juz jest monohydrat czlowiek moze przyswoic ograniczona ilość kreatyny na dobe. Stosuj przed i po treningu, a w DNT rano na czczo i bedziesz mial dobre efekty. Jak juz laczzc to z jakims bcaa i glutamina.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz