Witam!
jakie plan na klatke piersiową bylby lepszy??
1:
-wyciskanie sztangi na lawce prostej 12,10,8,8
-wiciskanie sztangi na lawce skos w gore 12,10,8
-wiciskanie sztangi na lawce skos w doł 12,10,8,8
-rozpietki 4x12
czy:
2:
-wyciskanie hantelek na skosie w gore 10,10,10,10
-wyciskanie sztangi na skosie w dol 12,10,8,8
-rozpietki 4x12
-przenoszenie hantli za glowe 3x12
co byscie tu zmienili? ktory z planow jest lepszy na przyrost masy?
jakie plan na klatke piersiową bylby lepszy??
1:
-wyciskanie sztangi na lawce prostej 12,10,8,8
-wiciskanie sztangi na lawce skos w gore 12,10,8
-wiciskanie sztangi na lawce skos w doł 12,10,8,8
-rozpietki 4x12
czy:
2:
-wyciskanie hantelek na skosie w gore 10,10,10,10
-wyciskanie sztangi na skosie w dol 12,10,8,8
-rozpietki 4x12
-przenoszenie hantli za glowe 3x12
co byscie tu zmienili? ktory z planow jest lepszy na przyrost masy?
Krzysztof Piekarz