SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

czy ciezko za granica...

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1550

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 766
siema planuje wyjechac za jakies 3 lata z dziewczyna za granice, zeby troche dorobic. nie wiem na rok, pol roku. czy ciezko jest dostać tam prace? czy są jakieś dobre agencje w polsce? o pracy mysle jakies proste, np. wykladanie towarow w sklepach, praca na magazynie, kelner.
angielski znam dobrze nie mam super akcentu ale dogadam się
chcialbym wynajac jakas kawalerke razem z dziewczyna (ona tez by pracowala i po polowie na czynzs) da sie jakos wyzyc ;) ? nie chce zbijac kokosow ale cos sobie odlozyc i wrocic do polski potem
aha i ile na początek najlepiej wziasc ze sobą "w razie czego" ? tak koło 10 tyś zł?

Zmieniony przez - sexterminator w dniu 2012-09-16 13:35:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35386
Za 3 lata i juz teraz pytasz? Za rok moze cos sie pozmieniac a co dopiero za 3. "prostych prac jest troche. Da sie wyzyc. Jak masz to bierz ale jak juz ktos pisal im mniej zabierzesz tym wieksza motywacja

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 21398
bedac sexterminatorem wszedzie lekko....

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 26722 Napisanych postów 35744 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 424629
leyus coś wie o tym
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 21398
blase83 teraz nawet na slasku ma lekkow z taka profesja, wiec jak tam mozna miec lekko to wszedzie mozna

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10123
generalnie to najpierw lepiej moze pokoj wynajac zamiast mieszkania,bynajmniej w UK cena zalezy od regionu,i rozejrzec sie za praca jak ogarniesz w miare stala to isc na swoje ,i angielski ze szkoly w polsce w zderzeniu z angielskim tu kiedy jeszcze dochodzi slang to dwa rozne jezyki

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42
za 3 lata??? Skąd ten termin

Niestety sporty siłowe nie są dla wszystkich.Wiele jest osób z problemem nadciśnienia. Zobacz jak stres może na to wpływać http://prawidlowe-cisnienie-krwi.pl/stres-a-cisnienie-krwi sprawdź to

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13783
Nie ważne gdzie jedziesz, wszędzie trzeba zap******ać.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 635 Napisanych postów 41491 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 246659
tkamil20
za 3 lata??? Skąd ten termin
Gimnazjum musi skończyć
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Albo odsiedziec wyrok
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 299 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19955
A ja jestem ciekaw czy po ponad roku wciaz mu sie chce wyjezdzac?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Szybkie pytanie - NOTICE W PRACY

Następny temat

Sklepy internetowe

electro
Polecane artykuły