SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

SPRZĘT - model i rozmiar

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34421
Czy dostanę na jakiejś polskiej stronie internetowej porządny pas trójbojowy(inzer,titan)? Szukałem,to wyskakują tylko amerykańskie stronki. Może być info na pw. Dzięki

Edit: Trochę poszukałem i okazuje się,że w Polsce jest tylko 1 przedstawiciel Inzera-w Warszawie. Czy ktoś się orientuje w jakiej cenie dostałbym u niego pas trójbojowy? Bo na stronce amerykańskiej nie jest zbyt tanio~$80-$100
Ewentualnie,czy dobrą alternatywą byłby pas trójbojowy od firmy Power System?

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2012-06-10 11:27:07

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1496
Ja dźwigam juz dluugo w pasie Power System i moge spokojnie polecic ;)

I'd rather be dead than average !

...
Napisał(a)
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5285 Napisanych postów 19380 Wiek 60 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336499
Bardzo polecam pasy szyte identycznie jak TITAN ,firma Power Belts
...
Napisał(a)
Usunięty przez Senegroth za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5372
Witam,

Proszę o pomoc w doborze rozmiarów:

reka: 40,5 cm (napiete 42 cm)
udo:69 cm
klatka : 114cm luz
tylek : 110cm
wzrost: 183cm

Chcę kupić koszule do wyciskania F6, super centka do siadów i velocity do martwego klasycznego. dzięki!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 749
Witam,
Jaki rozmiar koszulki do wyciskania z mostkiem?
Klatka 101 cm
ramie napięte 36 cm
Dziękuję za pomoc ;)


Zmieniony przez - pióro w dniu 2013-02-22 01:05:26
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 415
Witam. Jaką koszulkę (pierwszą) i jaki rozmiar polecacie do wyciskania z mostkiem?
Wzrost: 192cm
Klatka: 118cm (113luz)
Barki 135cm
Ramię 42-43cm
Waga: ~100kg

Zmieniony przez - dodomaster2 w dniu 2013-04-01 22:42:59
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 842
Witam.
Jaki rozmiar koszuli potrzebuję ?
Super Katana a/s
Klatka luz 90cm
Ramię spięte 33cm
Waga startowa 66kg
wzrost 170 cm

Może polecicie jakie kostiumy do siadów i do ciągów dobrać ? modele i rozmiary

Zmieniony przez - klinczer w dniu 2013-04-05 10:07:54
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 151 Napisanych postów 5127 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 98179
Wg. mnie koszula 34/36, kostium super centurion 32/34 zarówno do siadów jak i ciagów.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 842
Przeglądając wcześniejsze posty gdzieś przy podobnych rozmiarach widziałem polecaną koszulę rozmiar 40. Ale podobne to nie te same. A nie wiem od czego tak naprawdę głównie zależy rozmiar.
Dzięki za podpowiedź.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rodzaj i rozamir Koszulki

Następny temat

VII zawody w wyciskaniu w Dziwnowie 24.04.2010

electro
Polecane artykuły