SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPRZĘT - model i rozmiar

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 426 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22247
Witam
mam pytanie o rozmiar sprzętu.
Klata 105 (luz)
Ramię 37 (napiete)
Udo 65
Biodra 98
(trochę się zalałem ostatnio)

Brał bym Super Katane rozmiar 42 A/S (mostkuje)
Do siadów myśłałem nad Centuriom rozmiar 36 czy lepiej zainwestować w odrazu w super centuriona (ten sam rozmiar)
I teraz pytanie co do ciągów (odwrócony Centurion czy Velocity sumo )lub coś innego?

Może ktoś podać namiary na importera sprzętu Titan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Mimo tego, że mostkujesz to weź katanę 42 S/S Zdecydowanie lepsza i sztanga nie ucieka tak mocno na brzuch. Do siadów super centurion 36 natomiast nie wiem czy sie ustawisz w mc w ciasnym centurionie do siadów, więc myślę, że lepszy by był velocity lub inny centurion ale 38.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93124
Sene czemu uwazasz ze s/s lepsza ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Robiłem w obu i w S/S zdecydowanie łatwiej opanować i "proca" jest mocniejsza w porównaniu z A/S. Do tego sztanga nie schodzi na brzuch. Od razu powiem, że to nie tylko moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 689 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20220
Kiedys WZOREK pisal ze teestowal rozne koszule i najlepiej mu sie robi w Katanie A/S - wiec pewnie co zawodnik to inna opinia. Moj trener tez woli robic w A/S - przy ciasnej koszuli latwiej oposcic. Ja tez robie w A/S - ale ja sie nie licze, nie robilem nigdy w S/S :)

Zmieniony przez - Dziko w dniu 2011-01-10 21:54:43

III miejsce w MP 2009r, 2011r
II miejsce w PP w WL 2009r, 2010r

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93124
Waze teraz ok 88kg, lapa 43cm. Ostatnio wyciskalem w zwyklej katanie 46 s/s i z trudem lecz dalem rade opuscic do klatki i wycisnac ciezar. Planuje zakup super katany, oraz planuje dolozyc pare kg masy do wagi 93-95. No i teraz pytanie jaka koszule brac ?? Tez 46 ? Czy ze wzgledu na zwiekszenie masy i fakt iz jest to super katana to moze 48 ?? I a/s czy s/s ?? Robie sredni mostek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
W superce nie robiłem ale słyszałem, że trudniej się opuszcza, więc brałbym conajmniej 48, tym bardziej że chcesz przytyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93124
ok, brac a/s czy s/s ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Ja bym brał s/s ale dziko pewnie ma rację, że co zawodnik to inna opinia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 480
jaki najwiekszy obcas mozna miec w butach do siadow?
na jakim obcasie masz buty Senegroth?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rodzaj i rozamir Koszulki

Następny temat

VII zawody w wyciskaniu w Dziwnowie 24.04.2010

WHEY premium