SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzęt strongman na zamówienie-belka, walizki (beterie), yok i inne

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1184
Witam moge zrobić sprzet strongman na zamówienie typu belka strongman, walizki, yok kwestia dogadania sie miedzy zainteresowanym a mna:) jesli bedzie zainteresowanie napisze kontakt pozdrawiam

PASJA to coś czym się oddycha, co napędza do życia - niestety w oczach innych stajesz sie wtedy dziwakiem.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 285
moze troche odbiegne od tematu , a dasz rade zrobic cos z ,rzeczy na silke ?? wyciag ?? suwnice ? brame ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1184
brama to napewno odpada to dosyc duzo pracy sprzet na siłownie to jedynie podstawy jakies ławki modlitewnik stojaki itp

PASJA to coś czym się oddycha, co napędza do życia - niestety w oczach innych stajesz sie wtedy dziwakiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 116
ja bym byl takim sprzetem zainteresowany

--------------------
POZDRAWIAM
--------------------
TYTAN_Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
interesują mnie walizki jakie możesz zrobić??takie do których można dorzucić ciężar??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1184
walizki typu baterie zainteresowani niech dzwonia badz cokolwiek 787 152 811 bo na forum czasem mam ciezko wejsc :) pozdrawiam

PASJA to coś czym się oddycha, co napędza do życia - niestety w oczach innych stajesz sie wtedy dziwakiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam pytanie co do opony od jakiego pocisku ona musi skoro waży tyle?? oraz skąd taką opone można skołować????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 116
PUCHAR POLSKI - STRONG MAN CIECHOCINEK LIPIEC 2011

Szkół Ponadgimnazjalnych , Które odbędą się prawdopodobnie w Ciechocinku dnia 23 lub 30 Lipca - Data Jest Do Ustalenia, Zależy od Organizatorów , Godzina i miejsce Również Zostaną Ustalone .

Chętni zawodnicy Proszeni są O Kontakt z Organizatorem. Gdzie Przedstawią Warunki Imprezy .

[email protected]

--------------------
POZDRAWIAM
--------------------
TYTAN_Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 175
gruby122 z jagiego regionu Polski jestes?? liczę ile dojazd wyniesie do ciebie ponieważ chciałbym zamówić walizki typu baterie ile będą ważyć??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1184
jestem z małopolski wiecej informacji dzwoń 787 152 811

PASJA to coś czym się oddycha, co napędza do życia - niestety w oczach innych stajesz sie wtedy dziwakiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1184
tak wygląda gotowa belka i walizeczki:) zachęcam do kupna:)

PASJA to coś czym się oddycha, co napędza do życia - niestety w oczach innych stajesz sie wtedy dziwakiem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IPF CLASSIC “unequipped" WORLD CUP 2012

Następny temat

IV OTWARTE MISTRZOSTWA KUJAW W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC RADZIEJÓW 17 czerwca 2011r.

WHEY premium