SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzęt strongman na zamówienie-belka, walizki (beterie), yok i inne

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1178
przypominam kontakt 787152811

PASJA to coś czym się oddycha, co napędza do życia - niestety w oczach innych stajesz sie wtedy dziwakiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1178
https://www.facebook.com/SprzetStrongman?fref=ts zapraszam również na fejsa :D

PASJA to coś czym się oddycha, co napędza do życia - niestety w oczach innych stajesz sie wtedy dziwakiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3
ten sprzet na zdjeciach byl robiony dla mnie - prowadze silownie w Angli i zamowilem ten sprzet przed swietami. wszystko zostalo zrobione w okolo 3 tygodnie - cena i jakos super - goraco polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
https://www.facebook.com/SprzetStrongman kto może to prosze o lajkowanie mojej strony również na facebooku. z Gory dziekuje i zapraszam w powyzszy link:)pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4691
Wczoraj odebrałem sprzęt od autora tematu. Wszystko zostało zrobione solidnie (jeszcze nie testowałem tego w boju ale tak wygląda). Mimo obaw nie zostałem wydymany. Polecam go przyszłym osobą które mają zamiar u tego Pana kupować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A o to nowości platforma na samochód do martwego ciągu i hantel strongman

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Witam ponownie! Czy jest zainteresowanie kulami strongman?? Jak ciezkie kule odpowiadaja wam??

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IPF CLASSIC “unequipped" WORLD CUP 2012

Następny temat

Otwarte Mistrzostwa T. G. „Sokół" Gniazdo Zakopane w Wyciskaniu Leżąc

Fruzelina