SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPRZĘT - model i rozmiar

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7590
Widzę,że wymiary masz podobne do mnie,więc wypowiem się co do sprzętu titana,bo sam taki mam. Jeśli chodzi o kostium,to centurion rozmiar 36 powinien być spoko.Jeśli chodzi o koszulę,to katana rozmiar 42 też powinna być ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 164
witam chciałbym zakupić koszulkę do wyciskania na zawody nigdy nie miałem z tym kontaktu ,nie wiem co wybrać i jaki rozmiar ??
wzrost -170cm
waga -68kg
bic 36-cm
klata-90cm
barki-117cm
ćwiczę na mostku

zawodnik w wyciskaniu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Seta, ciężko będzie dobrac Ci odpowiedni rozmiar bo masz bardzo dużą łapę w stosunku do klaty. Ja bym proponował TITAN F6 rozmiar 36 lub 38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 164
mam na oku titan f6 rozmiar 38
a obwód podany to napięty biceps

zawodnik w wyciskaniu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 164
NO i chciałbym w niej jak naj wiecej wyciskac :) dobrze by btło zeby była do pasowana bo nie chciał bym za dwa miesiące kupywac nowej, zbednyu wydatek . dodatkowa inf trenuje na mostku .

gdzie mozna kupic koszulke mozna jakis link ??

zawodnik w wyciskaniu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 164
CZYM SIE różni koszulka od katany ??

zawodnik w wyciskaniu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Kolego edytuj posty bo ban poleci. Tak jak Ci napisałem na górze ciężko będzie znaleźć dobry rozmiar bo masz bardzo małą klatkę w stosunku do łap. TITAN F6 rozmiar 38 powinien być dobry jak na początek. Katana to inny model koszulki firmy titan - jest znacznie sztywniejszy i trudniejszy w opanowaniu.

strona ze sklepem:
goodlift.cz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 164
można lin na priv albo na maila [email protected] z góry dzięki :D

zawodnik w wyciskaniu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15285
witam.mogę kupić w dobrej cenie nowy kostium titan centurion rozm.46 tylko nie wiem czy nie będzie na mnie za duży moje wymiary to
wzrost-183cm
waga-107kg
ob.uda-70cm
ob.tyłka-105cm
ogólnie planuje przejść do kat do 125kg(planuje ważyc ok.115kg) także jeszcze troche podrosnę co myśle warto mieć na uwadze, a nie mam kasy żeby co rok kupować nowego sprzętu.
i jeszcze pytanie co do koszulki
ob.klatki luz - 123cm
ob.bic.-40cm
wiem że tu może być problem ze względu na chude rączki. ma to być titan f6
wiem, że to troche jak wróżenie bo nie wiadomo jakie będę miał wymiary za te pare kg ale jak możecie to proszę podać tak orentacyjnie
dziękuję za odp
pozdrawiam

Zmieniony przez - lukasz27 w dniu 2010-11-05 18:39:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
andrewipaj Mistrz Polski w TS
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 445 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15422
Chciałem kupić sprzęt do siadów i MC prosił bym jaki model najlepiej kupić i rozmiar moje wymiary to

wzrost-160
waga-70 (jednak będe chciał raczej dojść do 74)
ob.uda-60cm mierzone w najszerszym miejscu
ob.tyłka-95cm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rodzaj i rozamir Koszulki

Następny temat

VII zawody w wyciskaniu w Dziwnowie 24.04.2010

WHEY premium