SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozmiar kostiumu i koszulki

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4132
Planuje kupic sprzet do trojboju (wczesniej nigdy nie mialem z nim do czynienia) i nie wiem jakich rozmiarow szukac. Z tego co wyczytalem to koszulke powinienem miec 42 a kostium 36 (mowie o firmie titan), ale nie jestem pewien bo wszedzie pisza inaczej. Jakie rozmiary najlepiej wybrac? Moja waga 82kg

Zmieniony przez - przybo w dniu 2010-03-15 18:37:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2271
goodlift.cz tam masz dobrą tabelę rozmiarów. rozmiary koszulki podane w calach także musisz przeliczyć swój obwód na cale i dopasować.

Rymoholik O

...
Napisał(a)
Usunięty przez Senegroth za pkt 1 regulaminu
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Koszulkę dobierz po rozmiarze klaty(meet lub comp size) natomiast kostium do siadów to jest kwestia indywidualna. Myślę, że dobry będzie 38 lub 36 chyba, że lubisz super ekstramalnie ciasne. Ja np na zawody używam centuriona 28 - który jest według rozmiarówki na wagę 52 a startuję w 67,5

Rozmiarówka
http://goodlift.cz/velikosti.asp?lan=en&sc=0,993941179429984 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2271
WOW Sene dobry rozmiar zakładasz hehe mi ciężko w 32 się wcisnąć i opanować. no ale to też wymaga doświadczenia.

PRZYBO a gdzie w Szczecinie trenujesz ?

Rymoholik O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4132
ok dzieki, a co do tego sklepu goodlift.cz kupowaliscie tam cos? jak wyglada sprawa z przesylka? kostium chyba bede musial kupic nowke bo ciezko trafic uzywany

trenuje w fenixie na pomorzanach, coprawda jestem zapisany do sekcji trojboju na AZS ZUT, ale tak naprawde jest to sekcja tylko z nazwy i musze cwiczyc samemu bez trenera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2271
coś o tym wiem bo na AM jest podobnie :) a jedziecie w tym roku na AMP ?

Rymoholik O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4132
jedziemy tzn chyba ja sam bede jechal, bo reszta sekcji chodzi tam tylko po to zeby sobie pocwiczyc ;) a wy jedziecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Z goodlifta nie zamawiałem nic.

Panowie o AMP możecie porozmawiać w tym temacie:
https://www.sfd.pl/AMP_w_TS_2010-t558677.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2271
Przybo to daj znać na GG 1943502 zgamdamy się jak będziesz sam jechał i polecimy ekipą ze Szcz :) bo u nas cała 8 osób leci.

Rymoholik O

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

coś lub ktoś do treningu

Następny temat

zapisanie klubu do PZKFiTS

WHEY premium