SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co poradzicie ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 839

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1238
witam specjalistów
cwicze plenem traktora i nie mam pojecia jakie cwiczenia moge dodac na brzuch i łydki
co byscie zaproponowali ?

o to plan
A:
Przysiad 5x5
wyc. ma ławce 5x5
wiosłowanie 5x5
pompki - łokcie blisko tułowia 3x max powtórzen
brzuch

B:
Przysiad 5x5
wyx. w staniu 5x5
MC 1x5(5x5)
drązek podchwytem 3x max powtórzen
łydki


PS: czy na łydki wystarczy wspiecia na palce z hantlą ?

"Bo zawżdy Ci więcej jedzą, którzy bliżej misy siedzą."
Mikołaj Rej

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45102
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1238
tak, ale które cwiczenie byłoby najskuteczniejsze, a moze niejedno a dwa ?

to moze :
skłony w lezeniu płasko + skręty 3s po 15-20 pow. ?

Zmieniony przez - rocznik94 w dniu 2012-08-18 23:57:36

"Bo zawżdy Ci więcej jedzą, którzy bliżej misy siedzą."
Mikołaj Rej

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45102
no i spoko

desiderata

...
Napisał(a)
Usunięty przez traktor71 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4296

Split ty moja perło

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 147326
rocznik94

na łydki daj wspięcia 2-3 serie po 15-20 powtórzeń

na brzuch daj coś na proste i na skos i starczy .

nie masz większych problemów
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17289
ja na brzuch robie unoszenie nóg w zwisie na drążku a łydki wspięcia. Ale jest multum cwiczen :)

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1238
wielki dzieki sogi polecom wszytkim
kdlas nie mam bladego pojecia czemu tak traktor rozpisał ten trening. Powinienm dodac do B jakies cwicznie na klatke ?

i jeszcze mam jeden problem, mianowicie z bicepsami, a dokładnie bodajze jest to mięsień dwugłowy ramienia (jak stoicie prosto do lustra to tą czesc bicepca widac) wyglada bardzo mała, dopiero ja kstane bokiem do lustra to widac ze chodze na siłownie, moze ten plan nie jest dlamnie


własnie chodzi mi o tą czesc jak na zdjeciu






Zmieniony przez - rocznik94 w dniu 2012-08-19 16:59:37

"Bo zawżdy Ci więcej jedzą, którzy bliżej misy siedzą."
Mikołaj Rej

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7409 Wiek 54 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39811
rocznik94

nie przejmuj sie tym,co napisal kol.kdlas
on po prostu nie ma pojecia o co tu chodzi.


...a wracajac do Twojego "zmartwienia".

nie masz wiekszych zmartwien?
myslisz,ze wybor smiesznych cwiczonek na te male grupy jest az tak istotny w Twojej sytuacji?



zamykam temat.

"live and die in the squat rack"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

3 tygodnie siłowni i widać malutkie efekty .

Następny temat

Ogólnorozwojowy plan

electro
Polecane artykuły