Witam
Jestem ektomorrfikiem mam staraz 2 lata , mam 186 cm i 75 kg nie moge przebic tej wagi ZASTANAWIAŁEM SIĘ NAD GAINEREM TYLKO DOBRYM POMÓŻCIE moja dieta wyglada nastepujaco
1 6,30 musli lub owsiane na wodzie lub jajecznica z 5 jaj
2 10,30 kanapki 6 kromek <3podwójne> z szynką + serek wiejski
3 12,30 serek wiejski kanapki
4 15,00 obiad ryż mięso lub ziemniaki
5 16,30-18,00 treneng
6 po trenengu ryz mięso
7 ser biały szczypior jogurt naturalny
treneng ułożony pod okiem kulturysty
Jestem ektomorrfikiem mam staraz 2 lata , mam 186 cm i 75 kg nie moge przebic tej wagi ZASTANAWIAŁEM SIĘ NAD GAINEREM TYLKO DOBRYM POMÓŻCIE moja dieta wyglada nastepujaco
1 6,30 musli lub owsiane na wodzie lub jajecznica z 5 jaj
2 10,30 kanapki 6 kromek <3podwójne> z szynką + serek wiejski
3 12,30 serek wiejski kanapki
4 15,00 obiad ryż mięso lub ziemniaki
5 16,30-18,00 treneng
6 po trenengu ryz mięso
7 ser biały szczypior jogurt naturalny
treneng ułożony pod okiem kulturysty
Krzysztof Piekarz
A na poważnie to możesz jeść
