Witam
mam pytanie dotyczące suplementów
dysponuje takimi odżywkami
hard mass
bcaa xplode
białko nitroprogen
a moje pytanie dotyczy kiedy i w jakich ilościach brać dane odżywki
do tej pory brałem bcaa 30min przed i od razu po treningu
hard mass 30 min po treningu
i 90min po treningu pełnowartościowy posiłek
a białko jak miałem braki
dieta jest no i czasem biegam jeszcze
czy byście coś zmieniki kolejność brania i odstępy czasowe ??
mam pytanie dotyczące suplementów
dysponuje takimi odżywkami
hard mass
bcaa xplode
białko nitroprogen
a moje pytanie dotyczy kiedy i w jakich ilościach brać dane odżywki
do tej pory brałem bcaa 30min przed i od razu po treningu
hard mass 30 min po treningu
i 90min po treningu pełnowartościowy posiłek
a białko jak miałem braki
dieta jest no i czasem biegam jeszcze
czy byście coś zmieniki kolejność brania i odstępy czasowe ??
Krzysztof Piekarz