Witam ćwicze już ponad 7 miechów bez przerwy , ostatnio skonczyl mi sie cykl kreatynowy , i teraz ciezko mi sie cwiczy to znaczy no nie czuje sie na silach , a i dodam ze dieta ostatnio kuleje ..
Pamiętaj idź po swoje po to co ci się należy ..
Krzysztof Piekarz

brak słów , ale dobra bez spamu 